Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóke hajú vagyok. Kék szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóke hajú vagyok. Kék szemű és fehér bőrű. Már meguntam, h szőke vagyok. Egy fehér bőrű lánynak jól állna a barna/sötétbarna hajszín? Most ilyet szeretnék.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 00:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
attól is függ, mennyire vagy ronda
2010. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Fesd be pirosra az egyik felét a másikat zöldre, középen hagyd úgy. Te leszel a nagy magyar.


Egyébként nem értem minek festetnéd be. Mások ölnének a szőke hajért.

2010. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

xd bunko elso :)

nem allna jol, am meg probald ki ennyi

xd

2010. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj a világosabb árnyalatoknál, hacsak nem konkrét célod hogy úgy nézz ki mint egy emós vámpír étkezés előtt.

Ennél pontosabbat nem tudok kép nélkül mondani, de talán a fodrászt is megpróbálhatnád megkérdezni, nemde?

2010. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok ronda egyáltalán..néha járok szoláriumba is..így nem vagyok hű de fehér...
2010. dec. 30. 00:23
 6/17 anonim válasza:
ne fested át a "Szóke" hajadat az jól megy a kék szemhez (= és jobban a fehér börhöz mint a barna.. szerintem
2010. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 acel ***** válasza:
sztem is inkább egy fodrászt kérdezz vagy linkelj valami alapanyagot amiről tudunk véleményt mondani. Am feküdj ki a napra hatásosabb!
2010. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Hány éves a Hölgy?
2010. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fesd be kékre és hord úgy mint Marge Simson:)
2010. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tud kinézni. Több finn ismerősöm van és nemcsak szőke kék szeműekkel van tele az ország, hanem (nem festett) sötétbarna kék szeműekkel. Gyönyörűek azok a lányok... Persze nem mindegy milyen az arcszerkezeted. Esetleg próbáld ki színezővel (akár 6-8 hajmosásig tartót) és ha tetszik a sötét szín, fesd be.
2010. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!