Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak aki tetszik nektek, egy levelét, írását elolvashatnátok anélkül hogy a lány tudna róla, milyen témáról olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám.
2009. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :)DE az a kérdés,hogy MIRŐL olvasnátok,milyen témáról?
2009. jan. 26. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én személy szerint nem olvasnám el mert bunkoság.

de ha a lány megmutatná egy irását, az tetszene ha az érzéseit irná le. bármiröl, amit ő érez és gondol.


nem tájrol, szerelemől.


bármiröl csak tudjam hogy ő hogyan gondolkodik.

2009. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen írásra gondolsz? Egy levél nagyon személyes tud lenni, nyílván ha nem neked írta semmi közöd hozzá.

De a helyzet az, hogy bunkóság, nem bunkóság a szerelmes ember próbál mindent kideríteni az imádottról.

Emlékszem mikor kisiskolás koromban mikor lány tolla a kezembe került, akibe fülig bele voltam zúgva, azt mondtam, hogy jééé, ez az Ő tolla. Majdnem elloptam tőle, úgy örültem!


Az írás ilyen gondolom. Nem lepne meg ha beleolvasnál mondjuk egy füzetébe.

Viszont ne így jöjjön rá hogy te érdeklődsz utána, az eléggé kiábrándító lehet egyes lányoknak.

2009. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.És én szeretnék írni valamiről.
2009. jan. 26. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :) Most már egészen más a kép. Így akarsz fiút fogni? Érdekes, tetszetős vállalkozás.


Hogy mit olvasnék szívesen egy lánytól aki tetszik? Nagyon egyszerű, bármit, mivel ha szeretsz valakit amint mondtam, minden érdekel róla.

De hogy konkrétumot mondjak, ha pl egy iskolaújságba írsz és te választhatsz témát akkor írhatsz a fiú-lány kapcsolatok bármelyik szintjéről, azt biztos mindenki elolvasná. Ha nincs tapasztalatod, akkor lehet egy élmény leírása, osztálykirándulás stb.

2009. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!