Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet nem keresni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nem keresni a szerelmet?

Figyelt kérdés

azt mondják, hogy ha nem keressük, akkor ránk talál.

nincs barátom és még nem is volt (16/L) és mostanság mindenkiben a lehetséges párt keresem. mindenki azt mondja, hogy mikor nem számítok rá, mikor nem keresem akkor fog megtalálni. ki szeretném mondani, hogy mostantól nem keresem a szerelmet, de úgyse tudnám betartani :(

tanács kéne, hogy hogy ne keressem a szerelmet? :$


2009. jan. 26. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmet nem lehet keresni esetleg egy fiut keresel.de nem baj az hogyha te ugymond keresgelsz a fiuk kozott a szerelem rad tud talalni ugy is.senki sem lett ugy suzerelmes hogy ment es kereste a szerelmet! lehet h holnap talalkozol egy fiuval akibe elso latasra szerelmes leszel soha nem tudhatod mi tortenik...
2009. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 19éves koromig nem voltam szerelmes!Nem tudtam elképzelni h mi az..már-már azt hittem h nem is tudok az lenni.Nem tudtam elképzelni h egy fiú hogy tud szerelmes lenni..tudom ez hülyén hangzik....ha elmentem bulizni és összekeveredtem vkivel,tökre reménykedtem h na most talán...de semmi soha....aztán már kezdtem nagyon magam alatt lenni,már nem érdekelt az egész..nem pasiztam,nem buliztam,semmit nem csináltam....aztán egyszer az egyik ismimmel összefutottam,aki bemutatott csak úgy spontán a mostani páromnak...persze nekem nem tetszett a srác,nem is akartam tőle semmit.De ő írt nekem,elkezdtünk beszélgetni...majd azt vettem észre h egymásba habarodtunk:D
2009. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vélem egyik ilyen szélsőséges döntés se jó: mostantól nem érdekelnek a fiúk, mostantól folyton a fiúkat fogom nézni stb.


Nyugodtan válogass köztük, még szimpátia alapján is járhatsz valakivel, mert nem mindenki olyan típusú, hogy első látásra lesz szerelmes, sokszor az már egy jól induló kapcsolatban alakul ki és mélyül el.


A ránk talál elv tehát inkább úgy működik, hogy rá kell segíteni :)

2009. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában azokra talál rá a szerelem a te kifejezéseddel élve, akik már feladják, azért, mert elkeserednek, hogy nem találták meg, és akkor szokták mondani, hogy mikor nem mászkáltam a pasik, vagy a csajok után, hanem a dolgaimmal törödtem, akkor jött a nagy szerelem...általában ez van, s ez igaz is...vagyis bejön sokszor...de ezt te észre sem fogod venni, csak majd ha vissza gondolsz erre mikor már eggyütt vagy a barátoddal vagy barátnőddel.
2009. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanugy egyfolytában mindenkiben a lehetséges pasit kerestem xD...aztán végül egy szép napon , odajött hozzám az aki nagyon bejött x)

szal sztem ez a "ha nem keressük ránk talál" dolog butaság...nameg akkor mért mondják azt is hogy "Mindig járj nyitott szemmel" .... :P

2009. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !

hát most így perpillanat fogalmom sincs, hogy mit csináljak, vagy mit ne, de remélem hamarosan sikerülni fog... :$ =) köszönöm még egyszer !

2009. jan. 26. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!