Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szilveszterkor megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szilveszterkor megyek életem első igazi bulijára. (13/L) félek! Segítettek?

Figyelt kérdés
Mi van ha egy fiú letapizik? És ha flörtölni kezd? És ha részegen nyomuk? Légyszi adjatok tanácsokat!
2010. dec. 30. 01:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Gondolom nincsen tapasztalatod az alkohollal, csak nagyon picit igyál, nehogy fejreáljál. Célszerű lenne, hogyha hajnalban elálmosodsz, le tudnál pihenni majd. Reggel felé már talán húzós lesz picit.
2010. dec. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Cross84 válasza:
32%

Akkor mi a F@sztól Félsz... Remélem ezt nem takarják ki...v rúgnak ki ez miatt.... Tudod mit????

Ne Félj, kefélj.. XDDDDDDDDDd

2010. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%
most ez telleg komoly, hogy a 13eves lanyok itt gepeznek hajnal 2kor?:O
2010. dec. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
jaja. tavaly 14 voltam 8-) csak egy kis koccintás.. erre mi lett belőle?! Berúgtam, lesmárolt a részeg haverom akinek barátnője is van, ayám felhívott hogy "boldog újévet"erre a válaszom "jóóólvan anya be vagyok baszva" megy ilyesmi. Pedig én aztán nem vagyok olyan. Csak először voltam ilyen "piálós buliba" és nem tudtam a mértékeimet. Aztán egy sör után jött a kettő, atzán a broskóla meg a boroskóláspálesz, majd a pezsgő... sé ez eltt belőle. Inkább vigyázzál :/
2010. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

-Ismerem jól az ilyen "kultúrházi" bulikat nem sok jót ígérnek többnyire.

-Ilyenkor a legnagyobb ellenség az alkohol.

-cigire remélem nem kívánsz rászokni bár annak egyszerűbb nemet mondani.

-Kerülni kell a részeg embereket meg a társaságukat.

-Ha úgy látod sz*r a buli nyugodtan menj haza sose szégyen. Ha úgy látod az egész buli csak a piálásról szól az nem buli

-Ha kínálgatnak piával pláne töménnyel azt utasítsd el.

Amikor felhoznak ilyeneket hogy : minden normális ember iszik ,meg mer még te se tudod milyen jó ,meg ilyen hülye indokokkal jönnek hagyjad őket

-Ha meg valaki túl rámenősen "kínálja" a piát akkor szólj a barátaidnak barátnőidnek szállítsák le rólad.

-HA egy fiú flörtölni akar és normális nem részeg csak nyugodtan abból rossz nem származhat illetve ha nagyon szexuális útra tereli az témát hagyd ott.

Tapizni: hát hacsak a hajadba túr bele valaki akkor megteszi egy Naaa! is de ha mondjuk belemarkol a seggedbe akkor vágd pofán .

-Azért persze illik újév után koccintani pezsgővel azt kilehet bírni ;)

Egyet ne feledj az alkoholizmus egy lejtő amin nincs megállás(persze mindenki aki iszik azt mondja nem így van) . A döntés a kezedben van : engedsz a partycsürhének vagy gondolkodsz és csak egyszerűen jól érzed magad.


/Továbbá üzenem minden alkoholistának ,hogy bekaphatja!

18 vagyok és pia nélkül is megvagyok és rohadt nagyokat bulizok a haverokkal barátnőmmel csajokkal rendes szórakozóhelyeken igaz nem vagyok havi 1-2x max mert nem is kell többször mert akkor már unalmassá válik ./


18/F

2010. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
17%
Te is bekaphatod te b*zi
2010. dec. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%
Az én tapasztalatom az, hogy csodálkozok, hogy 13 évesen ilyentől félsz... hugom 11-12 évesen már javában pasizott (látszik, hogy nem egy anyától vagyunk...). A lényeg, hogy ne vidd túlzásba a piát és nem kell az első jött-ment fiúval egymásba gabajodni. Ha nyomul, hagyd ott és inkább táncolj, bulizz a barátnőiddel
2010. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%

vigyázz magadra kislány

ha nagyon be van mindenki rúgva akkor inkább menj haza, biztonságba

persze ésszel lehet koccintani,de 13 évesen szerintem még nem kéne innod is.... inkább csak üditőt,de arra készülj fel, hogy ha valaki ad neked "üdítőt" abba könnyen lehet alkohol is.. h afura az ize vag ynem érzed jól magad az italtól amit kaptál akkor hagyd ott, ne idd meg

és 13 évesen még nem kéne fiúkkal se lefeküdni


persze csak jó tanácsok,de jobb ha figylesz ezekre


33 és pasi vagyok

2010. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
14%
en a te korodban meg babaztam! na de menny csak bulizni nyugodtan... hatha valami riszeg csavo jol megdug...terhes maradsz es majd a kis kolkoddel egyutt homokoztok!:))
2010. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Büszke lehetsz magadra, hogy ilyen hamar elkezded a bulizást. Én még barbiztam ilyen idős koromban.Most vagyok 16.De a mostani 13 éveseknek már minden mindegy.

1. A pasi csak akkor kezd flörtölni,meg nyomulni ha hagyod magad.

2. Ne hagyd, hogy leitassanak "igyál már, mert ha nem nyuszi vagy.."bla bla:) de ha hagyod akkor:

3. Vigyázz, mert úgy megbasznak, hogy azt se tudod utána hány fiúval voltál!

Utána meg, ha nagy leszel, mindegyik pasi le fog szarni magasról, mert olyan szabad préda voltál..:)

2010. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!