Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki betöltötte a 14 életévet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki betöltötte a 14 életévet azoknak lehet idősebb barátja 18 év fölötti?

Figyelt kérdés
tehát pedofilnak számít?Nem rólam van szó én inkább maradok a velem egykoruakkal csak érdekel
2009. jan. 26. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem is az hogy pedofil,de szerintem nagyon gáz....bár volt egy bnőm aki kb13-14 éves volt és úgy jött össze egy nála 9évvel idősebbel...kicsit betegesnek tartom ezt,de ők 5évig voltak együtt....soha nem értettem meg ezeket az embereket,hogy egy idősebb pasinak,mit tud nyújtani egy 14éves lány?!
2009. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alatta is lehet, csak törvény bünteti, ha szexelnek.
2009. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

így van, 9 éves évikének a 99 éves béla bá lehet h pasija ha nincs szex

bár béla bá szegény lehet h már nem nagyon nyomja

14 fölött beleegyezéses szex lehet

tehát ha megun a csaj és gonosz akkor feldob h a beleegyezése nélkül megrépázták, na akkor mit lép a srác

2009. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.De mondjuk egy csók lehetséges tehát nem büntetendő?/persze az egyik fél 14 éves a másik meg 18 év fölötti/köszi a kommenteket
2009. jan. 26. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha betöltötte a 14-et lehet csók is meg szex is.
2009. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

szerintem nem lenne jó!

mert ő már sokat kérne tőled sok szex de 14 év alatt 18 év feletti megerőszakolásának torkollik ki!

De tök ciki is!

2009. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem rólam van szó csak mostanában hallom/látom hogy egyre több 14 év körüli csaj(énis 14 vagyok) idősebbekkel jár meg hát gondolom szex is van.
2009. jan. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!