Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőmmel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőmmel nem felhőtlen a kapcsolatom. Sajnos.

Figyelt kérdés

Sokat veszekedünk és állandóan engem okol mindenért...

Én nagyon szeretem b. 1 évig harcoltam érte és talán ezért nyelek le mident...

Kérlek segítsetek... Hogyan oldjuk meg a problémánkat?

(14/F a b.nőm is 14 éves)


2009. jan. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát így nem sokat tudunk tenni.. írj pár példát, úgy egyszerűbb lesz nekünk is (:

Jó látni amúgy, hogy ennyire szereted..

2009. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pl...

Ugye most volt felvételi, egyszer nem kisértem el a busz megállóba mert előkészyítőre metnem és ezért már kiakadt rám és 2 napig nem szólt hozzám...

2009. jan. 26. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, túl sok mindent nyelsz le

ugyan ez még csak tini love, de akkor is, te vagy a fiú ember

úgy látom ő a veszekedésprovokáló

azért ez elégg instabil kor, lehet h egy év múlva tök normális lesz

tehát ha veszekszik te ne lépj bele ebbe a játszmába, mindig maradj higgadt, nomrálisan válaszolj, és kérd meg rá h legyen szíves megérteni bizonyos dolgokat, nem a szolgája vagy h kísérgesd a buszhoz, hanem a barátja, a kedvese, akinek néha elfoglaltsága van


szerintem nem látsz a lila ködtől h végre veled jár az akit annyira akartál

lehet h 10 év múlva úgy kiröhögöd a mai önmagad, hogy a fal adja a másikat XD

majd megdumáljuk 10 év múlva hogy rendeződött

2009. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

eggyetlen dolgot. Semmit. 14 eves korban ( foleg neked) meg nem ' valo' a kapcsolat. lehet h hujesegek irok , de ez van. amugy nem , nem vok oreg. 18. :)

nem is fogsz tudni jo kapcsolatot teremteni mert eretlenek vtok mind2. a lany meg valojaban kislany .es ilyenkor alltalaban nem tudjak h mit is akarnak ! ahogyan te se. Sztem nyugodtan raersz 17 eves kroodig a csajozassak !

2009. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem ugye Ő az első b.nőm és még nem tudom hogyan kezeljem eztszóval még 'kezdő' vagyok, de szerintem nem éretlen...Bár eztigazából nem tudom megmondani...

De tényleg nagyon szeretem Őt és...valahogy nem akarom elveszíteni...bár egyszer mindennek vége...

2009. jan. 26. 22:32
 6/7 anonim válasza:
100%

Nézd... ha szereted, és komolyan gondolod, mindenképp beszéld meg vele.. persze tapintatosan, kedvesen (előrebocsájtva, hogy "semmiképp sem azért mondod mert"...)

Ha ő is így érez irántad, mint te, biztos megérti...

Amúgy pedig igen... :) Ezek a fiatal love-ok mindig ilyen halandóak... Én is mindig azt mondtam, hogy "Jaj most ez lesz az igazi soha véget nem érő..." :D

De most ez az! :DDD

"Aki mer, az nyer!"

Szumma: Ne hagyd szó nélkül, de ne is légy támadó!

2009. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ilyen korban olyan érzelem ingadozások vannak, hangulatváltozások, hogy az nevetséges :D.ÉS mint mondtad itt a félvételi, az izgulás.De ha 2 napig tart, akkor az nem ilyen.Sztem gyerekes az, hogy nem szól hozzád.Ha te ezt nem így gondolod akkor hajrá!(jó csaj lehet..:x)
2009. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!