Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Ha csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb? Ha csókolózás közben rágózik egy lány, vagy az ha nem?

Figyelt kérdés
Inkább fiúk válaszát várom, de válaszolhat lány is úgy, hogy pasival kapcsolatban.
2009. jan. 26. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye kérdés! Ki akar egy rágóval csókolózni?
2009. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem gondoltam hogy rágóval jobb lenne, inkább más. Ha a feleségemmel csókolózunk az eléggé szenvedélyes ott a rágó csak lecsúszna a torkán aztán megfulladna a drága, ami elég béna lenne két gyerekkel.

Tinikorunkban párszor rágót is cseréltünk csókolózás közben! Vicceskedni lehet a rágóval.

2009. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Eleve nem szimpi látvány egy tele szájjal kérődző csaj.HÁt még a gondolat,hogy véletlenül átvándorol a rágó a másik fél gigájába:-O A hátam is borsókádzik a gondolattól...
2009. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
En fiu vok es ugy szoktam h eldugom a ragot a szam oldalaba :) es nem zavas ! probald ki. ha ugyes vagy sikerul. vagy ha nem passzold at a baratodnak. majd o eldoni h folytatja e vagy eldobja :D. engem kulonosen nem zavar, ugyanis a csokoloza kozben mindig meg szakad a film. Nem emlekszek soha ra. Pedig azt hallom h jol csokolok :D
2009. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én 1 hétig kipróbáltam és sztem semmiben nem különbözik ugyan úgy lehet szenvedélyesen is csókolózni rágóval mint anélkül . Nálam sosem csúszott mászott el. De már nem csinálom csak jobb lesz tőle a lehelleted xd
2009. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkább lehellet miatt kérdezem, hogy jobban szeretitek e a mentolos rágóízt, vagy azt szeretitek e jobban ha természetes. Technikától eltekintve.:D
2009. jan. 26. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Sztem tök illúzióromboló rágóval csókolózni. ha egy pasinak nem jut eszébe magától kitenni a rágót csók előtt, akkor kiköpetem vele.
2009. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már régen mostál fogat, akkor egy kis lehelletfrissítés nem árt, de inkább a találkozó, és nem a csók előtt (bár a kettő valószínüleg kb ugyanakkor kezdődik :))

De a csók előtt érdemes kitenni, mert nem biztos hogy jó közben "technikázni"

Aztán ahogy megszokjátok egymást, lassan úgyis elmarad ;)

2009. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még soha semmi problémám nem volt a rágóval. Vele együtt és nélküle is ugyanúgy csókolok, ha van, akkor meg eldugom a nyelvem alá; simán elfér és egyáltalán nem zavar se engem, se a páromat. Ha ő rágózik, az sem zavar, ha mindketten az se :). Nincs különbség.

És párral előttinek, aki a kérődző csajokról: nem csak a lányoknál néz ki förtelmesen az, hanem a fiúknál is. Rágózni viszont lehet esztétikusan is, úgy hogy esetleg észre sem veszik. Nekem sosem szokták.

2009. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!