Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy miko barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy miko barátnőm közelében vok olyan idiotaságokat csinálok h visszagondolva ott égek el?

Figyelt kérdés
gátlásos is vagyok ezt se naon tom leküzdeni
2009. jan. 26. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

NE gondolj ilyenekre. Add magad. ha a baratnod, es szeret, akkor nem torodik vele. ugy szeret ahogy vagy ! ha pedig cikiz, vagy hujenek nez miatta, akkor hazudik es nem szeret teged ! en ha valakit szeretek, nem nagyon izgat h egeti e magat ha beszelek vele mert tom h zavarban van ahogyan en is !

Ne gorcsolj

2009. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem direkt csinálom ez jön belolem

am nem cikiz :D

kössz a gyors választ :D

2009. jan. 26. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:

tudsz mondani egy példát?

amúgy az én barátom is hasonlóképpen gátlásos, és amikor megismerkedtünk, ő is 'beégett' párszor..persze én ezt nem így fogtam fel, csak ő.chaten ismerkedtünk meg, és amikor először találkoztunk (június, nagyon meleg volt), ő hosszú fekete nadrágban jött.jól állt neki, csak..ahogy ültünk a padon, szó szerint ömlött róla a víz és szegény ott törölgette az arcát folyamatosan.aztán elmentünk innivalót venni, amikor pedig fizetett volna, akkor az összes apró kiesett a pénztárcájából, mert elszakadt..sosem fogom elfelejteni, hogy mennyire szégyellte magát, és ahogy vörös fejjel szedegette a pénzt.. : D. talán más gáznak/bénának tartotta volna, de nekem mindig bejöttek az ilyen fiúk. :) szóval megnyugtattam, hogy nincsen semmi gond, szerintem inkább vicces volt, aztán túlléptünk rajta mindketten, nem ügy.2,5 évesek lettünk nemrég, és előttem nagyon felszabadultan tud viselkedni, nem hinném, hogy még lenne olyan dolog, amit szégyellne előttem.

2009. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez összefügg a gátlásossággal. Így kompenzálod ezt a dolgot. Valamiben feltűnő akarsz lenni és ez épp a hülyéskedés, baromi rossz poénok rossz időpontban.

JÓ ha ezen változtatni akarsz mert egy ideig jópofa, de gondold el, egy lány érzelemre, jó társra vágyik. Egy fiút aki folyton hülyéskedik még a szexre is alkalmatlannak vélném, mert töketlen, nincs benne az a varázs hogy a fiúból majd férfi lesz.

Mivel tudod, hogy ez így nem oké, egyszerűen álld meg. Ha eszedbe jut vmi hülyeség ne csináld. Másik dolog: egy lányt nem kell folyamatosan nevettettni. A kimért humor sokkal előnyösebb mint a röhögő vakbél.

2009. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem az h vicelodom azt is szoktam hanem pl

városi szökőkútba bemásztam 13 evesen most már 15 vok

jah es nem egyedul measztam be

meg 15 évesen fogócskázok vele xD

hát igen a remegő kéz nekem is ott van de a lábam még h remeg xD

nem tok mit csinálni a remegéssel

am én sajna vagy szerencsére romantikusabb fajta fió vok

2009. jan. 26. 22:36
 6/8 A kérdező kommentje:

jah meg hát miko egyedul énekelgetek itthon még nem hibáztam

amiko ugy hujeségből énekeltünk egyutt akkor persze hibáztam


meg egy ellentét mikor feldobom a cukrot pl életemben elősször el tudtam kapni szájjal

vannak fura dolgok


de a remegő lábam mindig meglessz

jah ő az első nekem

lehet e miatt is

2009. jan. 26. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

á, már értem, picit félreértettem a dolgot

akkor nem is vagy infantilis, te tök jó pasi vagy

én már nem másznék be egy szökőkútba egy lányért, még ha kérne sem és ez aggaszt, nem akarok felnőni :(


az hogy remeg a kezed nem vészes, egy lány izgi! tulajdonképpen magadat kéne megnyugtatni, mert van barátnőd, ez tök szuper, csak élvezd a vele való időt, soha ne görcsölj semmin, tudod a spontaneitás nagyon fontos, attól mert bemászol egy szökőkútba és ilyenek, attól inkább rátermett vagy, és ha a lánynak nem jönnél be, már szólt volna

különben is, az ember visszamenőleg csomó mindent cikinek érez, ami hülyeség, mert van olyan hogy a pillanat varázsa!!!

2009. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értem köszönöm :D

mindenkinek köszönöm

sokat segítettetek

2009. jan. 26. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!