Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen más is megharagudott volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen más is megharagudott volna?

Figyelt kérdés

Van egy pár, tegnap együtt voltak a fiúnál.

Számítógépeztek, belépkedtek dolgokba,voltak beszélgetések megnézte a lány.

Persze a fiú nem ellenkezett.

Volt egy bizonyos beszélgetés,amikor a fiú kérdezte az egyik haverját hogy voltak-e jó csajok a diszkóba?, ott volt-e az a bizonyos lány, meg hogy menni fognak mostmár bulizni.Az a haver írja a a fiúnak hogy én már rég belevertem volna a fejébe ha az én barátnőm lenne, holott a lány nem jár bulizni mert a fiú azt mondta hogy amíg együtt járnak nem mennek egymás nélkül sehova.

Tény hogy a fiú mondta hogy ha ő is olyat olvasna akkor,ő is megsértődött volna.

A lány nem beszélgethet senkivel, volt hogy beszélgetett egy külföldivel angolul, képtelenség hogy összejönnének, de a fiú erre is mérges lett.


Nem kérdés hogy én vagyok a lány, szerintetek Jogos volt a haragom?


2011. jan. 1. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
te egy hülye vagy...
2011. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Neharagudj, de nem tudná leírni értelmesebben, egyes szám első személyben? Mert én ezt nem értem. :)))
2011. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
..én is másodjára olvasom, de jobb lenne leírni úgy, ahogy volt/van.. így én sem igazán tudom ki merre :P
2011. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
hát ilyen szétszórtan leírni egy sztorit.... szedd össze magad , gondold át a dolgokat, és írd le mégegyszer,mert így fenét se érteni belőle
2011. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Ennek tényleg nincs értelme.Írd le mégegyszer.
2011. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezt fogalmazd át, mert baromi érthetetlen.
2011. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
na , te a pasiddal voltál, aki mondjuk msn-n beszélgetett a haverjával,ennyit értek, meghogy beszélgetsz vmi angollal
2011. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem azért, de most mi van?
2011. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

tehát féltékeny a pasid mint állat??te nem jársz nélküle bulizni és ezért még fejbe is verne a haverja?????


:-))))vagy mi?

2011. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

ez egy értelmezhetetlen szöveg, nem is értem, hogy lehet így fogalmazni.

nem csoda, hogy minden szitut félreértesz.

2011. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!