Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyuszi fül (Nyuszi jelmez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszi fül (Nyuszi jelmez nélkül. ) nem csak sexshopokban?

Figyelt kérdés
Hol találnék egyedül jelmez nélkül igényes nyuszi fület? Ami szépen van megvarrva, akár lakk is lehet, lehetőleg rózsaszín. Ne keltsen olyan hatást, mintha csak egy szükséges (rossz) kiegészítő lenne, azt szeretném, hogy ez legyen a lényeg. Van valakinek ilyen, megfizethető áron kapta, és hol? Esetleg képet tudtok linkelni? Köszönöm. (Pest környéke.)
2011. jan. 1. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyuszi fület szilveszter idején bárhol kaphatsz, akár a blaha aluljáróban, vagy felül ahol kirakodó sátrak vannak, tavaly mi ott vettünk a barátnőimmel, szettbe: nyuszifül, csokornyakkendő(fehér plüss) és egy farkinca :-)
2011. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább varj egyet :D én cicafület vartam. Az 5. már egész jóra sikerült :D Varrtam hozzá csatot és a fejemen maradt. Szerintem jobban dijazná a barátod minthogy veszel egyet :D
2011. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az elsőnek a helyszínért, a másodiknak az ötletért ment a zöld tappancs. Ha nem találok tényleg semmit, lehet varrok egyet, csak eddig nem úgy kalkuláltam, hogy beleférjen az időmbe. Remélem kapok még tippeket.
2011. jan. 1. 17:42




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!