Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak össze egy olyan lánnyal akinek már van barátja, de ha majd szabad lesz akkor, ha elhívom randira akkor igent mondjon? És a randin kapjak tőle egy csókot. (egy faluba lakunk;nálam kettő évvel idősebb, de sztem ez nem létfontosságú)

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Amúgy,hogy a kérdésre is válaszoljak... ne csak azért akarj a csajjal lenni,amit leírtál. Legyél a barátja! És nem valószínű,hogy miután szakított a barátjával túl jót tesz neki,hogy rögtön rámászol... meg miért gondolod,hogy szakítani fognak? Lehet,hogy a csaj megtalálta élete szerelmét...
2011. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán egy igazi falusi kis p*cs vagy.


Ha (ne adj isten) szakít a barátjával, jó ideig nem fog randizgatni az tuti. 2-3 héttel később próbálkoz be, hogy "meghívhatlak egyik nap egy űdítőre?" de azalatt a 2-3 hét alatt is törekedj a baráti társaságába kerülni, jó barátja lenni. Segíteni neki, mindig meghallgatni, és szóval légy az akin kisírhatja magát....

Ez így menő a városban ;)

2011. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah, és az hogy kapj tőle egy csókot a randin (szóval hogy még ő is kezdeményezzen) arra vall, hogy egy ökör is vagy. Ez nem fog menni, hacsak nem változol át minimum egy George Clooney-vá arra a randira. Szerintem talán 2. vagy 3. randin kezdeményezhetsz majd Te. Nem Ő.
2011. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 17 vok (februárban leszek 18) a csaj pedig 19 éves.nem akarok rámászni,csak teccik nekem,és olyan barátja akarok lenni akire mindig számíthat,és ha csak mondjuk 5 év múlva de nem lenne rossz ha több lehetne köztünk mint barátság.ő 2 éve van együtt egy sráccal.és nem akarom,h szakítsanak,de ha mégis bekövetkezne akor én mellette lennék.ezért kérdeztem,hogy mit és hogy csináljak,hogy először hozzám forduljon,ha ez mégis beköetkezne(De mondom nem rámászni akarok és nem is akarom,hogy szakitson a pasijával;de ha kapnék tőle egy puszit az nagyon boldoggá tenne
2011. jan. 1. 18:41
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és falun lakunk mindketten
2011. jan. 1. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
5 év múlva a nevére se fogsz emlékezni.
2011. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de fogok.Soha ne felejtem őt el,mert már most is sztem jó barátok vagyunk.annyira még nem,hogy először hozzám forduljon bármi ha baj van .de majd leszünk olyan barátságban is
2011. jan. 1. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hozzád fordul elsőként egy szakítás után, sose fog benned mást látni, mint a lelki vígasztalóját, de nem férfinek fog tekinteni az tuti.
2011. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát minek?
2011. jan. 2. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!