Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz felvilágosítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz felvilágosítás óránk és fogalmam sincs semmiről és nem akarok leégn. Felvilágosítana valaki előtte?

Figyelt kérdés
Most lesz felvilágosítás óránk és fogalmam sincs semmiről és nem akarok leégni. Mondjatok, írjatok, magyarázzatok el egykét dolgot. Nektek is biztos volt ilyen órátok. Mit csináltatok ott???
2009. jan. 27. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
90%
Mindent el fognak mondani ott, türelem, és nem elméleti vagy gyakorlati vizsgával fogjátok kezdeni... ne izgulj nem fogsz leégni.
2009. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Én egészen nyíltan tettem fel kérdéseket, az a lényeg, hogy ne másokkal törődj, hanem a téged komolyan érdeklő dolgokat kérdezd meg az előadótól (ha jófej). Mi nem gyakoroltunk óvszerrel mondjuk, de meséltek az abortuszról, a fogamzásgátlásról és megmutattak egy elment magzatot spirituszban.... annál szomorúbb dolog nincs.

Mindezt akkor, ha elmúltál 14-15. Az előtte lévő felvilágosító órákon csak a születésről volt szó.

2009. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

Ne izgulj nem fogsz leégni 6.-kos vagy ,vagy 5.-kes?

nekem tavaly és most is volt felvilágosítás!

nem lesz semmi !

női dolgok majd történnek veled,meg férfi dolgok amik történnek veled!Meg hogy születik a baba

2009. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont az a lényege ennek, hogy utána tudjál dolgokat? Miért kéne előre lexikonfejjel odamenni? :)


Ne hidd, hogy fogalmas sincs semmiről. Azt hogy honnan jön a baba már tudod! Meg azt is neked mi van. Talán azt is mi mire jó rajta. Nem? Akkor olvass bele a biosztankönyvedbe, ha már ennél a résznél tartotok, biztos idén veszitek azt is.

2009. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A felvilágosítás óra épp azért van, hogy legyen fogalmad arról, amiről még nincs. Ha nem te tartod, nem kell megijedni attól, hogy nem tudsz semmit.

Jó, tudom, ez csak elméletben igaz, a gyakorlat mást mutat, mert nálunk is ilyenkor mutatta meg a "kemény mag", mennyire értenek hozzá, de ahogy előttem is írták, egy jó fej oktató tudja kezelni a helyzetet. Hidd el, tud olyat kérdezni tőlük, hogy letörje az önbizalmukat, onnantól pedig már nem kell mitől félned :-) Ráadásul egy ilyentől te is kérdezhetsz nyugodtan.

2009. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszotokat jó gyorsak voltatok mert kb. 1 órája raktam fel a kérdést. Fiú vagyok és 6.-os.
2009. jan. 27. 20:57
 7/22 A kérdező kommentje:
Várok még felvilágosításokat...
2009. jan. 29. 18:35
 8/22 anonim ***** válasza:
Gyermekekkel kapcsolatban lesz szó,csecsemők,szülők,születés:)és minden ezzel kapcsolatos fontos tudni való.Élőben jobb lesz hallani,mint írásban olvasni most!És próbálj meg nem elpirulni,de biztos mindenki nevetni fog az órán:)
2010. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
a kuki és punci találkozásáról lesz szó vagy irodalom óra?
2010. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nálunk végig röhögte az osztály az egészet mert a tanár zavarban volt
2010. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!