Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Van rá esély, hogy egyszer összejövünk?
2009. jan. 27. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne barátságból szerelem, persze hogy van rá esélyed. :) Épp ez a rossz és jó a barátságokba hogy mindent tudtok egymásról és elfogadjátok egymást olyannak amilyen, és ezért alakulhatnak ki a barátságokból olyan erős kötelékek mint pl. a szerelem.
2009. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az en jelenlegi parom hosszu ideig jo baratom volt :)

es mikor osszejottunk az volt a jo az egeszben ,hogy jol ismertuk egymast ,tudtuk mire szamithatunk.Ugyhogy

bizz benne :) mert lehetseges ,nagyonis!

2009. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

előnye: mivel nem viharos, hanem kiépült előzménye van, jó stabli kapcsolat lehet

hátránya: ja olyan nincs, max annyi, hogy a szerelem/kapcsolat ha nem házasságban végződik egyszer véget ér, és akkor a barátság is ugrott, hidd el

2009. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha már egyszer próbálkoztál az illetőnél és a barátságot "ajánlotta". Ebben az esetben is?
2009. jan. 27. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kényes ügy

személyfüggő

hiszen aki felé kezdeményeztek, az már tudja a másik szándékát és hiába állapodtak meg barátságban, ez ott marad, szerintem nem lesz ugyan olyan, de a barátság tovább élhet


nekem ez sosem sikerült

2009. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnél is próbálkoztam már régebben. Egy évre rá újra elkezdtünk barátkozni, 3 hónap múlva összejöttünk. Két éve vagyunk együtt :)

Szóval a válasz: lehet, nagyonis!

2009. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy barátom.. picit többet éreztem iránta mint barátság..(de nem szerelmet) ezt elmondtam neki köbö 3hónapja..hátha..összejövünk. :D de ő csak annyit mondott hogy egy nagyon jó barátnak tart. és hogy nagyon szeret.(mintbarát)... de már elmúlt ez az érzés.. és azóta is nagyon jó barátok vagyunk! :)(L)
2009. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem lehet a párommal 4 éve vagyok együtt:) és 3 dik gimiben jöttünk össze, elötte barátok voltunk, és sokáig el nem tudtam volna képzelni többet..aztán egyszer csak belém csapott a felismerés, hogy akarom:D
2009. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb baratombol lett a ferjem :)

eloszor en is elutasito voltam,mert feltem, hogy a baratsag rovasara megy ha elkezdunk jarni.

2009. jan. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!