Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet élvezni a szingliségen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet élvezni a szingliségen?

Figyelt kérdés

Pár ember véleményéből kiindulva teszem fel a kérdést.

Idősebbek, vagy olyanok, akiknek sok kapcsolatuk/randijuk volt már, azok szóval azt mondják,hogy örüljön az,aki szingli! Addig örüljön még az!Meg ha akar is valaki társat, bocsi de inkábbk keressen magának valami hobbit és erősödjön meg egyedül!Élvezze ki,hogy egyedül van!


SZerintetek ez az álláspont nem beteges?

Ezek az emberek ennyire hibbantak, hogy inkább lennének egyedül? Ha meg épp olyan mondja,aki házas, akkor nem durva egy kicsit??? Élvezi a házaséletet ... még jó hogy el is felejtette milyen egyedül lenni...


2011. jan. 2. 17:43
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:
100%

ezeket csak is sebzett lelkű szardarabok mondhatták..

1 kapcsolat elrontásához mindig két ember kell.

ezek önsajnáló bambaf_szok akik a szingliségben hisznek.

én is hittem abban hogy egyedül lenni jó.. aztán összejöttem egy lánnyal..... ...:)


a szingliség addig élvezhető és nevezhető jónak amíg tart.. aztán a párkapcsolat már annyival sokkal jobb érzés, hogy el is felejti az ember hogy szinglinek lenni "jó" volt..

mert a kettő nem összehasonlítható:)

2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az hogy valaki szingli nem jelenti azt h magányos is. ezt a véleményt én sem osztom h addig örüljön amíg szingli, de van annak is jó oldala. pl. egy olyan kapcsolat után amikor a párod nem engedett sehova, hisztizett mindenért, féltékenykedett minden ellenkező neműre akivel szóba álltál akkor nem biztos h azonnal úgy kapcsolatot akarsz, hanem egy ideig kiélvezni a szabadságot. az olyat én is utálom aki örökké nyávog amikor nincs párja h jaj de magányos és otthon ül egész nap mert h nincs mit csinálnia mert nincs pasija/bnője. de azért a szingliség nem = a magánnyal, szóval van pár jó oldala, és jó tud lenni egy ideig.
2011. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mindenképp egy harmónikus szerelemmel teli kapcsolat mellett állnék!
2011. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 szamóca. ***** válasza:
100%

alapvetően természetesen jobb egy jó kapcsolatban élni.

de jelenleg megértem...én is ezt a korszakomat élem. nem arról van szó hoyg soha nem akarok kapcsolatok, csak úgyérzem sok volt, most egy kis ideig szeretnék egyedül lenni, magamra figyelni, regenerálódni a sok drámától.

Ez nem arról szól hogy bárkire rá akarnám erőltetni, hogy inkább hobbit keress. dehogy... keressen társat aki szeretne, mert tudom jól hogy jó kapcsolatban lenne egy olyan emberrel akit szeretsz.

de most én is ki akarom élvezni hogy egyedül vayok :)) ez meg nem azt jelenti hogy összevissza akarok k*rni mindenkivel. épp azt, hogy kicsit elvonatkoztatni a pasi-drámáktól, nem akarok egész nap egy fiún gondolkodni. csak egy kicsit kiszakadnék ebből, mert a szingli létnek is megvan a szépsége.

Nem vagyok hibbant (ilyen értelmben) de ha hosszú ideig vagy benne egy gyilkos kapcsolatban, és túl sok a probléma a másik nemmel jó ideig, hidd el: fellélgezés egyedül lenni kicsit :)

2011. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én örülök neki ha van szabadidőm, mondjuk most meg már unatkozom szóval egyik se jó.
2011. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy örüljön, hogy még szingli? A kapcsolat nem egy visszafordíthatatlan végleges dolog. Ha nem tetszik valakinek, vagy nem jó, akkor miért nem lép ki belőle?

Amúgy meg miért nem normális az, aki szeret egyedül lenni? Inkább az a beteges, aki kézzel-lábbal ragaszkodik egy rossz, nem működő kapcsolathoz, csakhogy legyen valakije és ne legyen egyedül.

Mindenki úgy odavan a kapcsolatokkal, aztán meg jönnek ide sírni, hogy milyen rossz nekik.

2011. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor Én egy "sebbzettlekü sz@rdarab" vagyok, hogy az elsö hozzászóló szavaival éljek.

Nem jobb egyedül lenni, hanem van sok jó oldala.

Nekem is hiányzik egy társ, de emellett élvezem is, hogy egyedül vagyok és nincs aki behatároljon vagy meg akarja kötni a kezem. Akkor és oda megyek ahová akarok, ha hazajövök piásan senki nem b@szogat, lent tudok lenni a garázsban este 11-ig b@szogatás nelkül.

Ha nincs kedvem fözni, akkor zabálok pizzát és sört vedelek. Igaz van egy partnerem, tehát csak szex alapú kapcsolat.

2011. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit lehet élvezni a szingliségben? Sokmindent. Ugyanúgy ahogy egy kapcsolatban is. Az legutóbbi kapcsolatom másfél évig tartott, az utolsó egy hónapot leszámítva nagyon jó volt és minden percét élveztem. Amióta vége? Azóta azt élvezem hogy egyedül vagyok. De keresem a párom, csak nem mindenáron. :)
2011. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha szingli vagyok egyszerre több emberrel is kavarhatok:]
2011. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én magam szintén a párkapcsolatot preferálom (és mivel feminista vagyok,utálom, ha összemossák a feministát és a szinglit, mert a kettő nem ugyanaz!) - de a szingliséget kedvelőket nem ócsárolnám, mert adódhatnak olyan élethelyzetek, amikor az egyedüllét a jobb választás. Pl. nem talál megfelelő partnert, olyannal meg, akibe nem szerelmes, miért jöjjön össze,csak hogy ne legyen egyedül? És miért ne érezhetné egy ember úgy is jól magát? A kapcsolatfüggőség, emiatti túlzott megalkuvás sem szerencsés.
2011. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!