Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a "Nyitott kapcsolat"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a "Nyitott kapcsolat"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Röviden és vulgárisan: hiába van valakid, azzal Qrsz, akivel akarsz.
2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát együtt vannak, de közben azzal jár, akivel akar. Értem.
2011. jan. 2. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
nem jár,dug
2011. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Volt férjem vetette fel először, hogy éljünk nyitott kapcsolatban. Én kinyitottam az ajtót, - lehet menni! Elváltam!!!!
2011. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kitalált mese ez a nyitott kapcsolata dolog,mint a hófehérke.

Ilyen nincs.

Rendes kapcsolat létezik vagy qrvák & selyemfiúk.

2011. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "nyitott kapcsolatot" nem nevezném kapcsolatnak. Egy párkapcsolat 2 emberről szól, nem átjáróház!

22/L

2011. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolat arról szól, hogy szeretsz valakit, de szar vele a szex.
2011. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
A nyitott kapcsolat egy szánalmas dolog.
2011. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Renike230 ***** válasza:
100%
Így van... vagy van egy párkapcsolatod, vagy dugsz mindenkivel... egy párkapcsolat 2 emberről szól és nem többről, nem élünk az arab világban. :D
2011. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes dolog. Én 5 évig voltam a párommal, első szerelem. 20 felé már kezdett mindegyikünkből kibújni a kisördög. Át kellett alakulnia a kapcsolatunknak, mert már nem szerettük egymást, de még erős volt a kötődés. Se veled, se nélküled dolog volt. Kitaláltuk, hogy akkor mondjuk ki, hogy nem járunk. Ez mindegyikünket felszabadította, bátrabban ismerkedtünk, hátha máshol ránk talál a szerelem. De amíg nem volt más, addig még néha rendkívül hiányzott néha. Nem is ő, hanem hogy legyen kihez hozzábújni, és szeretgessenek. Ezért összejártunk néhányszor még, megbeszéltük mi történt velünk, együtt aludtunk, de mellette szabadok voltunk. Persze rossz érzéssel járt, hogy mi lett egy egykori "mintapárból", de egyszer vagy fiatal és már nem tudtuk erőltetni. Azóta ezt befejeztük, mindegyikünknek van más. Tudjuk tisztelni a másikat, és már nem fenyeget a veszély, hogy visszavágyódnék rá. De akkor ez tűnt a legjobb megoldásnak, ilyen esetekben tudom tolerálni a nyitott kapcsolatot. De eleve belekezdeni egy ilyenbe nem kezdenék, mert bármikor felgyulladhatsz, és lehetnek komolyabb érzelmeid, veszélyes játék. Csak ha már nem tudsz szeretni.
2011. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!