Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de valamiért félek tőle mit tegyek?

Figyelt kérdés

6.os vagyok és egy 7.-es srác tetszik de csak 1 hónap van köztünk :D

És nagyon tetszik nekem tudja is mert az osztálytársaim elmondták de én félek tőle.Annyira nem ismerem őt bár beszélgettem vele nem is 1x de akkor se merem neki meg mondani meg ciki is lenne mert akkor az ő haverjai meg az enyémeim cikiznének.Az osztályból a fiúk már próbáltak vele összehozni de nem jártunk sikerrel.Közbe meg az összes fiú mondja h de ő b*zis meg ilyesmi.de amúgy nem mert nagyon fiús és helyes é tudom h nem olyan.akkor csak féltékenyek?? félek és nem merek a fiú szemébe nézni de akkor is szeretem.ha esetleg elmegy 8.után (akkor leszek 7.-es) akkor talán lehet esélyem nála??? bármint úgy értem h akkor már nem fogok vele találkozni minden nap vagy bármi ilyesmi,akkor lehet h bátrabb leszek/lennék!?? na jó nem fogalmaztam jól ezért bocsi de azért aki éti h végülis mi a szitu az könyörgöm írjon!


2009. jan. 27. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:

de most nem kell mondani h biztos egy ilyen kis h*lye p*csa vagyok vagy ilyesmi.

vagy h 1x élünk...:S

2009. jan. 27. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
most tulajdonképpen mire szeretnél választ kapni???Ha már többször probáltak vele összehozni és nem járt sikerrel akkor valószinűleg nem tetszel neki.Lehet amikor ő már 8-os lesz te meg 7-es akkor már nem is fogod szeretni.Ha tetszel neki akkor nem gáz hogy 6-os vagy,mert akkor ugyis járni fog veled. Inkább vedd fel msn-re vagy menj oda hozzá és beszélgess vele.
2009. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát annyira nem vagyok gáz csaj...:)

köszönöm a választ! majd megpróbálok valamit :)

csak nem tudom h miről kéne vele beszélnem...közös témáink nincsenek :S :(

2009. jan. 27. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
én is az internetet ajánlom:)próbáld vele ott felvenni a kapcsolatot,ott csak mersz írni:)sok sikert!!!
2009. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz is 12-13 évesnek lenni. :)
2009. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ahham ...:) :)
2009. jan. 27. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!