Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínosan érzem magam. Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínosan érzem magam. Tényleg gáz? 16/L

Figyelt kérdés
Barátommal már sokszor lefeküdtünk, minden jól megy, egyvalami viszont aggaszt. Zavar a mellem. Nem vagyok vékony, se nagyon kövér, mégis rettentően zavar és kínosan érzem magam mikor fel-le ugrálnak a melleim, főleg gyorsabb tempónál. A pasik mit gondolnak erről? Mindenhol azt olvasom hogy a fiúk a kicsit és a feszeset szeretik, az enyém meg pont nem olyan. Nagyobb, és picit lógós. Hogy tudnám rávenni magam hogy ne legyek ilyen gátlásos?
2011. jan. 2. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
ezt beszéld meg a fiúval. de tényleg. csak ő nyugtathat le téged.
2011. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgató az ugráló cicik látványa.
2011. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Gáz.
2011. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mi milyet szeretünk. Ha a barátod szereti, akkor ne aggódj miatta.
2011. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi. Az a lényeg a barátod szeresse a dolgot. A közvélemény ilyen téren meg ne foglalkoztasson.
2011. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne parázz nekem marhára bejön a himbálódzó cici. 30/F
2011. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Renike230 ***** válasza:
A pasik a kiss melleket szeretik? :D Nem is tudtam.....
2011. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 acel ***** válasza:
szerintem is a barátodat nem zavarja akkor ne problémázz, egyébként meg fűző! simán "nőt" csinál majdnem mindenkiből.
2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó az ugráló cici, ezért is szerettük nagyon a szalagavatós próbákat, mert jó ugrálós szatmárit táncoltunk, és végig a nagy mellel megáldott csajokat bámultuk, amikor csak ők táncoltak... :D :D
2011. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Renike, ez téged megnyugtat, vagy aggaszt?
2011. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!