Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Milyen volt a legdurvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Milyen volt a legdurvább, legrosszabb visszautasítás amit egy lánytól kaptatok?

Figyelt kérdés
Milyen volt az eddigi legrosszabb kosaratok? Mit tett veletek a lány? Hogyan viselkedett?
2011. jan. 2. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Azt mondta legyünk csak barátok, pedig még nem is ismert.

Azóta soha nem szólítottam meg egy lányt sem, majd ők jönnek ha akarnak valamit, ha meg nem az sem baj.

20f

2011. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hey koma ,( ez az első kommentelőnek szól:D)


azért ez nem túl jó taktika ^^

2011. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
De az, többet nem fognak lekoptatni ez 100% :D
2011. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 gábor_111 válasza:
meg kérdeztem hogy volna-e kedve beszélgetni, ő azt mondta inkább cigizni megyek
2011. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

19:09


Inkább a fiúnak kellene vadásznia a lányra, becserkészni őt. Álltalában a lányok nem futnak a fiúk után, inkább ŐK várják hogy HOZZÁJUK közeledjenek. :S Nem éppen jó a módszered szerintem se, bár nem az életem a tiéd.

2011. jan. 2. 19:11
 6/22 anonim ***** válasza:
nem pont visszautasítás (de ott se gyenge) hanem 2 hónap járás után msn-en közölte hogy ennyi, vége...undorító gerinctelen dolognak tartom...ugyan ez vonatkozik a kikosarazásra is...ha leakarsz valakit rázni, azt előtte tedd meg...merj a szemébe nézni
2011. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sztem a legrosszabb az, amikor nem képes egy lány megmondani, h "bocs de nem kellesz, mert csúnya vagy", hanem magamtól kell rájönnöm.
2011. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A lányok csak elutasít mindegyik.Akkor meg minek csajozni?Úgy sem vagyok jó nekik.
2011. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

19:13


Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz, hogy nem vagy jó nekik... Egy kicsit nagyobb határozottság nem ártana szerintem. A lányok ugyanis a határozott férfiakat kedvelik, márpedig ehhez sok önbizalom kell. Ezen csak a fiú tud változtatni. Merj Te is változtatni.

2011. jan. 2. 19:15
 10/22 anonim ***** válasza:

19:09-nek


ha jól tudom ezt a cigis dolgot 1x le is írtad ide h mi volt de ez még régebben volt.asszem tanácsot is adtam de ahogy látom nem jutottál semmire vele.

am ha nem te írtad ezt ki akk bocsesz

ha meg te akk ha gondolod írj talán tok segíteni:)

2011. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!