Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Melyik érdemli meg a szerelmem? Részletezés lent.

Figyelt kérdés

Két lányvan az életemben, aki fontos. Az egyiket Klaudiáak hívják, háro hónapja ismerem edzésről. Aranyos lány, sokat mosolyog, de inkább cicababás a külsője. Vele járok éppen, én kezdeményeztem, de csak mert tetszett.


A másik lány az osztálytársam, két éve érkezett. Azóta jóban vagyunk. Ót Odettnek hívjk, és Klaudia ellentéte. Csendes, visszahózúdó, és olyan dolgokat tmond, amiket én elképzelni sem tudok. Pl.: A csalódás olyan dolog, ami teljesen kikészíti az bert. Én nem akarom, hogy veled megtörténtjen.

Meg hasonlók. Csinos, csak kicsit duci, de nem vészesen. Ő az egyetlen lány az osztályból, aki nem olyan plázababa. kedves, de amikor nem beszél velem, savanyú arcot vág.

Klaudia szinte mindig mosolyog, meg kiírja a facemre, hogy szeretlek, de nagyon. De most volt egy buli, ahol szinte alig folalkozott velem, hanem más fiúkkal fotózkodott. Odett viszont (érdekes módon sosem mondta, hogy barátja van, amita ismer)egy fiúval se beszél annyi, mint velem, és olyan dolgokat mondd, hogy feltétel nélkül bízik bennem, meg nem akarja, hogy csalódjak. Egyszer mesélni akartam neki Klaudiáról, erre ő félbeszakított, hogy: Tomi, nekem ehheznincs semmi közöm.

Ledöbentem azon, hogy emnnyire más, mint a többi lány. Most mit tegyek? Válasszam a csinosabbat, aki sokat mosolyog,és édes de szabados, vagy a csendes, titokzatosat, aki mellett mindig jól érzem magam, és aki picit duci?


2011. jan. 2. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne nézz bunkónak, de honnan tudod hogy egyáltalán Odett járni akar veled? Mármint, úgy hiszed, hogy hogyha szakítasz Klaudiával, akkor Odett a nyakadba ugrik?:O Nem bunkóság, annyira nem ismerem a körülményeket.
2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőt csak kihasználnád, ha már fontolgatnod kell, hogy kit érdemes szeretni.
2011. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én ebből azt vettem le hogy van egy lány akinek a belsője fog meg igazán és van egy akinek meg a külsője sztem a legnagyobb lényeg ez de én azt mondom h klaudiát válaszd mert lehet h másokkal fotózkodott és? nyilván barátai de egy olyan lány mint odett sokkal jobb lesz egy barátnak hidd el mert ha járnátok és szakítotok az a barátság sose lenne viszont ahogy kivettem a klaudiával nem nagyon voltatok barátok hanem rögtön jártatok. szómiszó válasz klaudiát és barátnak hagyd meg odettet.
2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Második, nekem is ez a véleményem, de elég nagy bunkóságra utal, ha már azon gondolkozol, hogy 'megérdemlik-e'. Te vajon megérdemled bármelyikük szerelmét is, kedves Tamás?


16/L

2011. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Funktasztikus ***** válasza:

hááth figy.....az én leendö belim.... önbizalom hiányos meg minden..szal kicsit idegesit....meg álandoan levan törve.......de aza abaj h szeretem! dee odettet jobban szereted járj vele...de ha a cicababát akk vele te tudod:D


nem vagyok a helyetted meg nem dönhetünk!

2011. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Először neked kéne eldönteni, hogy milyen lányt is keresel!

Ha csak vagizni akarsz mert egy üresfejű plázamacskád van, akkor legyél vele.

De ha te azt akarod, hogy megértsenek és szeressenek akkor válaszd a másik lányt.

Igazából neked kell eldönteni, hogy milyen típusú lány is az, aki neked kell. Ne a külső alapján dönts!!! Egy duci lány is lehet szép, ha megtalálod benne a szépet!

20/L

2011. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Funktasztikus ***** válasza:
LOL engem is Tominak hivnak mi véletlen.:D deee figy.....én azt mondom rib.ancokat ne tarts ....:/
2011. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

egyik válaszoló írta h kedves tamás :O


ismered? nah az úgy szép lesz...

akk majd ti ketten megbeszélitek :)


de nehogy bekeverj csórikámnak mer az g.eciség lenne :)

2011. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Azeriel ***** válasza:
ez faszikám BUKTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! XD
2011. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Tomi, nekem ehheznincs semmi közöm."

A kérdező írta le a nevét. :D

2011. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!