Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és kezdem úgy érezni, hogy valami nincs velem rendben. Akárhova nézek annyi jó pasit látok, és nekem mind kell. Könnyen leszek szerelmes is, de elég hamar rá is unok mindenkire. Vágyok egy komoly kapcsolatra, de amint belevágok egybe már nem akarom, mert megcsalni senkit sem akarok. Az egy éjszakás kalandoknak nem vagyok híve, de pl. nem áll távol tőlem hogy egy buliban akár több pasival is csókolózzak, vagy hogy több pasival találkozgassak. Tudom, sokak szemében ez ribancság, de én nem érzem magam annak. Szerintem a ribancoknak a pasizás a legfőbb elfoglaltságuk, nos nekem azért van ennél fontosabb is. (pl tanulás, család) Mégis úgy érzem, hogy ez a néha rámtörő pasizási kényszer nem normális. Amint meglátok buliban is egy nekem tetsző pasit, azonnal meg akarom szerezni.

Volt már veletek hasonló? Tényleg baj van velem? Mennyire gondoljátok komolyan, hogy csak azzal csókolózz, akit szeretsz?


2011. jan. 2. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

velem is ez van.

vadászok vagyunk.

2011. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd egyszer elkapsz egy jó kis herpeszt. Vagy feltűnik nekik, milyen könnyű téged felszedni, kivisznek az erdőbe, megerőszakolnak, aztán megölnek.

Nyugi, tombolnak a hormonjaid, majd felnősz, érett leszel, akkor nem fog ennyire tüzelni a p*nád.

2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!