Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés
A barátommal úgy döntöttünk, hogy lefekszünk egymással…úgy.. és szeretném megkérdezni, hogy mitől függ, hogy mennyire fáj, és mit lehetne tenni, hogy ne fájjon nagyon…? Köszönöm előre is a válaszokat!!!!!
2011. jan. 2. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szólj a barátodnak, hogy ne kössön pengét a farkincájára, és akkor nem fog fájni.

Az, hogy mennyire fáj... Attól is függhet, hogy mennyire tudsz ellazulni. Testileg-lelkileg.

2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha ennyire félsz, akkor nem kell vele lefeküdni és kész. Ez azt mutatja, hogy még nem vagy érett rá. Majd ha nem parázol így tőle, akkor feküdj le vele...
2011. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

attól h mennyire vagy tág. mivel eddig nem volt benned nyilván nem eléggé és feszíteni fog. nekem pl nem kifejezetten fájt, csak picit kellemetlen volt. de nem törődtem vele mert imádtam és boldog voltam:)

tenni nem sok mindent tudsz. legyen gyengéd és óvatos:)

2011. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18, nemvagyok olyan fiatal és azért szerintem előtte mindenki fél egy kicsit, akárhány éves is :)
2011. jan. 2. 19:57
 5/8 kovpet ***** válasza:
Előtte mindenki fél. Ez lehet. Ezért nem kell előre megtervezni az ilyet :)
2011. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
spontán szeretnénk :)
2011. jan. 2. 21:14
 7/8 kovpet ***** válasza:
Jó lesz az, nyugi, csak figyeljetek egymásra. :)
2011. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyelni fogunk :)
2011. jan. 2. 22:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!