Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen srácnak milyen csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Csak pár alkalommal láttam,a ruhái nagyon jók,kicsit olyan rockstar feeling :D van fültágítója a haja szuper,arcra helyes. Szóval az ilyen típusú embereknek milyen nők jöhetnek be? :D
2011. jan. 2. 20:22
 1/6 böiler ***** válasza:

Rocksztáros... Ezen beszart@m.


[link]


Ez a rocksztáros, szóval ilyen? :D

2011. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca. ***** válasza:

sztáárfákköörrzz

egyébként ne várj értelmes választ, ruha alapján nem állítunk fel ilyesfajta sztereotípiát.:D

2011. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lol 1. :D nem nem ilyen : DDD jó tudom értelmetlen kérdés de mondom hátha :D inkább olyan mintah zenész lenne,vagy nem is tudom :D
2011. jan. 2. 20:31
 4/6 szamóca. ***** válasza:

zenészekről sem alkotunk, részemről. ők művészek. sokan simán rájukhuzzák hogy szemetek és csak megb*sznak és p*na kell nekik, de azért én találkoztam már kivétellel.

egyébként nyilván mindenki próbál a saját világán belül mozogni, ugyhogy nem valószínű hogy a srác egy hiphopp*csára vágyik.

2011. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Első

Az az egér full roksztár :) XD

2011. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,kösz a véleményt :)
2011. jan. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!