Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? A helyzet az hogy van 2 lány akiket szeretek..

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy van 2 lány akiket szeretek egyik lányal már pár honapja elég joba vagyok másik lányt nem is ismerem igazán de tetszik és ne mtudom hogy szolíthatnám le vagy mit csináljak első lányal nagoyn jol el vagyunk sokat beszélgetünk talán kedvel a második lányal viszont párszor szemeztünk de még nemigen ismerjük egymást igy nem is beszéltünk ne mtudom hogy mit mondjak ha leszolitom vagy mit tegyek zavarba lenék nagyon... az első lányt mostnaába nem nagyon érzem h szeretném nem tudom miért de ugy szivem mélyén szeretem nem tudom mit csináljak most ötleteket kérek kit kéne választanom hogy kéne elkezdenem
2009. jan. 27. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ennyi idő alatt még egyikbe se lehetsz szerelmes..és ismered azt a mondást hogy ne hagyd ott a biztosat a bizonytalanért,de te tod ...ennyi
2009. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy egyiket 2éve másikat fél éve ismerem és szeritem már szeretem öket
2009. jan. 27. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem szeretet, szerelem, csak vonzalom! Kettőt pedig nem tudsz szeretni egyszerre!
2009. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!