Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Leszbikus vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vercso kérdése:

Szerintetek Leszbikus vagyok? Egy 15 eves lany vagyok es lehet hogy az lettem de nem hiszem mert en a fiukat szeretem . Es csak egy csajal voltam! 1-2 honapja ki probaltam vele csok .

Figyelt kérdés
Szerintetek lezbi vok? Es amikor csokol akkor azt erzem, hogy szeretem . Es meg nem akarja a dolgot . En meg szeretnem folytani, hogyan tudnam ra venni?
2011. jan. 7. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikus az, aki csak a lányok iránt vonzódik. Te ezek alapján inkább biszexuális vagy, mert a fiúkat is szereted, de a szóbanforgó lánnyal is szeretnéd folytatni a kalandot.
2011. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es szerinted ez baj ?? Mert en csak 15 vagyok epphogy betoltottem es ilyeneket erzek . de en csak 1 lany irant erzem ezt .. hogyan legyek normalis ? mert nincs baratom meg , rendes kapcsoltaom
2011. jan. 7. 04:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A biszexualitásnak is vannak fokozatai. Általában nem egyformán viszonyul egy biszexuális ember sem mindkét nem képviselőihez. Például a biszexuális lányok nagy részénél jellemző, hogy tartós párkapcsolatokat fiúkkal alakítanak ki, míg a lányokkal inkább csak a szexet próbálják ki időnként. És nem, nem "baj" a biszexualitás. ;)


Te még csak 15 éves vagy. Még csak most kezd alakulni a szexuális irányultságod. Nem lehet megmondani, hogy a lányokat, vagy a fiúkat fogod szeretni jobban. De ne aggódj feleslegesen emiatt! Majd kialakul. Másrészt nem kell sietni sem egyáltalán. Az, hogy 15 évesen még nincs állandó kapcsolatod, teljesen normális.

2011. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 acel ***** válasza:
78%
próbáld ki egy sráccal is, ha nem jön be akkor lezbi lesz belőled, ha a srác jobban bejön akkor heteró köröket fogsz szem előtt tartani, ha mindkettő akkor biszex.
2011. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok megfogadom a tanacsot . Ki fogom probalni egy fiuval . es megnezem , meik a jobb nekem . de en normalis lany akarok lenni , nem akkarom hogy a csaladomat szegyeneitsem . mert szerintem ez szegyen .
2011. jan. 8. 05:30
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
nem szégyen, ha nem tudnak róla :)
2011. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
, en aszt hiszem szerelmes vok bele . e o szereti a fiukat ... hogyan , tudnam ra venni komolyabbra ???
2011. febr. 4. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Ma már nem nagy dolog, max biszex vagy, ami lányoknál jó dolog! :D
2012. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehetek az a fiú akivel probálod?
2012. júl. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!