Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megsértődnétek, ha álmaitok nője elvenné tőletek azt az élményt hogy vadásszatok rá és megtenné helyettetek az első lépést?

Figyelt kérdés
Mit reagálnál, ha egy nagyon vonzó, király csaj elhívna titeket valahová vagy ilyesmi, azaz megtenné az első lépést helyettetek?
2011. jan. 7. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2011-et írunk, az, hogy ki kezdeményez teljesen mindegy:)
2011. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sétrődnék meg.
2011. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megtudnék barátkozni a helyzettel pár hónap nyűglődés után… : )))
2011. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem lenne rossz, de azert az elso lepest azert megis csak szeretnem en megtenni, hogy mondhassam magamnak, hogy meg mertem tenni:P
2011. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszene is
2011. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülnék neki! :P
2011. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyávák vagytok nem kicsit! És befolyásolhatóak.
2011. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem sertodnek meg.
2011. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kicsit valóban "ribancos" de azért most erőteljesen fogalmaztan.

Hát azért jobb, mint hónapokig szivvel lélekkel küzdeni olyan valakiért, aki a kis újját sem mozditja a dologért :(

én ilyenen vagyok túl, és ha most jönne egy "könnyebb" áldozat, akkor biztos hogy egy életre meghálálnám neki hüséggel, nem sértődöttséggel.

Mindenesetre mindkét félnek tennie kell

2011. jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!