Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Amerikában szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy Amerikában szinte minden férfi körül van metélve?

Figyelt kérdés
Állítólag minden újszülött fiút kérdezés nélkül körülmetélnek, csak akkor nem, ha a szülők előre írásban kérték, hogy ne metéljék körül. Magyarországon miért nincs így?
2011. jan. 7. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen, Amerikaban ugy szokas, itthon meg nem, de ha nekem lesz fiam, tuti korbe lesz metelve, sokkal tisztabb.
2011. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

nézted a LifeNetwork-ot mi? :D

amúgy [link] <--cikk

2011. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
szerintem hulyeseg a korulmeteles... Nem hiaba van ott az a bor, ugy ahogy a szorok sem hiaba vannak es ahogy a mandulank sem hiaba
2011. jan. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
53%
Miért akarod hogy Magyarországon így legyen? A körülmetélés egyáltalán nem normális, egyszerűen barbárság, egy normális ember nem akarhatja hogy a fia körül legyen metélve. Másrészről meg, Amerika az első számú zsidó gyarmat, és ezért polgárainak, jó szokáshoz illően "ajánlatos" megtenni ezt a lépést...
2011. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
A körbemetélés régen a tisztálkodás hiánya miatt higiénikusabb volt. Ma már minimum hetente fürdünk, legalábbis itt Magyarországon a többség.
2011. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Új-Izrael. :DDD
2011. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Hetente furdesz????? Fuj:SEn naponta, es neha meg tusolok is melle.
2011. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
En mondjuk ugy tudom, hogy a zsidoknal hagyomany a korulmeteles. De ha minden amerikai zsido, akkor igen....
2011. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

ezzel azt kérdezted,hogy igaz-e h Amerikába szinte mki zsidó ... :D


nemtudom kedves kérdező hány zsidó van amcsiéknál,de nemhinném hogy annyira nagyon sok, ugyanis az ő vallásukban van ez a szokás: a körülmetélés. :)

2011. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Az első kommentelőnek üzenném, hogy majd a fia döntse el mit szeretne a testével ne pedig ő. Ez a legnagyobb baromság amit hallottam mostanában ha az övé is körbe van metélve az nem azt jelenti, hogy a fiának is úgy kell tennie szerintem!
2011. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!