Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

A barátnőm majdnem pasija(még konkrétan nem járnak, de már mindenki úgy veszi, h ők egy pár) nagyon jófej, és sokat msnezünk. Azért vett fel, mert a haverjával össze akart hozni engem(majdnem járok azóta a haverjával), de egyik nap azt írta msnen, hogy nagyon bejövök neki(ezt többször is mondta, de mondom csak kedves akar lenni) és hogy sokat alakultam a szemében, meg hogy nem bánná ha lenne valami.


Na most ezzel mit akar? Ő a barátnőmmel akar járni, én meg a haverjával. Erre komolyan bepróbálkozik nálam??? Nem gondolhatja, hogy a bnőm elől "ellopom" a pasiját, ráadásul nekem sem ő kell, ezt már nagyon sokszor elmondtam neki, mágse érti. Meg folyton célozgat. Félek, hogyha elmegyünk bulizni együtt, cikis helyzetbe hoz.


Szerintetek mit akar ezzel? Csak szórakozik, komolyan gondolja, csak d*gni akar? És én mit csináljak? Ne vegyek róla tudomást? Ne beszéljek vele többet? Mondjam el a barátnőmnek?


2011. jan. 7. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond el a baratnodnek, gyorsan, meg mielott beleszeret ebbe az erzeketlen, gyerekes disznoba.

Mennyire jo baratja a haverja, akivel te ossze akarsz jonni? Ha nagyon jo baratok, nehogy az a srac is ilyen legyen, bar egyaltalan nem biztos.

2011. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyenek a komolytalan puhap*cs f@sz1k, akiknek lyuk kell.
2011. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, hogy mekkora f*sz... elvileg az én "pasim" nem ilyen, de róla sem gondoltam volna, úgyhogy ki tudja... ennyire jól nem ismerem. De félek elmondani a barátnőmnek, mert lehet, hogy engem fog hibáztatni, vagy neheztelni fog rám akaratán kívül is. Viszont azt se akarom, hogy a pasi átvágja más lánnyal, ha én most lekoptatom és nem beszélek vele többet. :/
2011. jan. 8. 00:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha visszautasítod a pasit, a barátnődnek nincs oka rád haragudni.Én elmondanám, de előbb PrintScreen-ezném a pasi udvarlását, ha nem hinne nekem.
2011. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!