Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon fiús, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon fiús, de én jobban örülnék neki ha sokkal nőiesebb, lányosabb lenne! Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja járok a barátnőmmel és szeretjük egymást, élvezetes vele a szex stb... :) Imádom őt, egyébként ő is 17 éves. Viszont a barátnőm néha nagyon fiús, pedig én sokkal jobban örülnék egy lányos lánynak! Egy olyan nőnek, aki szeret nőiesen is viselkedni, nem veti meg a lányos dolgokat. És bánatomra, a barátnőm nem ilyen lány... A szobája NAGYON fiús és a viselkedése is, a fala tele van pószterekkel amin sportkocsik vannak, férfi sportolókkal, lövöldözős meg autós videójáték hősök képeivel, harcosokkal meg miegymás (totál mitha egy fiú szobája lenne és ez jellemzi ám az egész lány viselkedését is)... Ami azt illeti, amióta eggyütt vagyunk, azt vettem észre rajta hogy most meg már kezd "benőiesedni", nem igényli már ezeket a dolgokat annyira és "mellettem kezdi nőnek érezni magát végre" (ezt mondta nekem a lány) Tudom, úgy kéne szeretnem ahogyan össze van rakva, de mégis, nagyon örülnék neki ha még nőiesebb, lányosabb lenne. Mit tudok teni szerintetek?
2011. jan. 8. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Megvárod, míg felnő. Mást nem tudsz tenni, legalábbis nem érdemes, mert akkor te változtatod meg, és nem magától jön rá, hogy változni kell. És ha te változtatod meg, az nem lesz tartós változás. Amint vitatkoztok, rögtön lázadni fog.

Várjál, légy vele türelmes. És örülj, hogy minden egyéb rendben van.

Ha nem nőiesedik később sem, mert léteznek ilyen lányok, akkor meg a te döntésed, hogy mellette maradsz-e, vagy sem. 24

2011. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rég baj van, ha ennyire nem vagy kibékülve azzal, akit elvileg szeretsz.
2011. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman célozhatsz a dologra.A féjkem is ezt tette anno és igaza volt. Jobb nőiesnek lenni.
2011. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!