Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyógyász miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyász miért lett nőgyógyász? Ennyire érdekli a női nemi szerv?

Figyelt kérdés
Fiatal korában nagy nőcsábász volt és úgy döntött h ezzel akar foglalkozni? Tehát "öröm neki a páciensében matatni?"
2009. jan. 29. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A Köztisztaságiakat meg ennyire érdekli a szemét?
2009. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

He-he:-)

Minden fiatal srácnak ez az álma.Azután elmúllik.

Szerintem ez is csak egy szak és nem azért csinálják a nőgyógyászok,mert szeretenek matatni(hisz vannak nők is)

Nos,bizti vannak kivételek!

2009. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Úgy látszik, szeret matatni a jóban. :)) Bár én meg azt nem értem, h amikor jön egy 50-60 körüli- már h is mondjam- nem olyan jó állapotú nő, na ahhoz h van gusztusa?
2009. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

pff bocs ez gáz kérdés volt!

az énekes miért énekes? a táncos miért táncos?

a k*rva miért k*rva?

kérdezz meg egy nődokit!

2009. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván minden orvosban megvan a motiváció, hogy gyógyítani akar, ez már csak részlet kérdés, hogy milyen ágon. A nőgyógyászok rég nem azért nőgyógyászok, hogy minél több nőbe matassanak. Nekik ez olyan természetes, mint mások más munkája.
2009. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

utolsó válaszadónak :Đ

irhattál volna más példát,mert igy a tied a gáz.

azért énekes az énekes,mert SZERET énekelni és tud is. Igy van ezzel a táncos is.ennyi

2009. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egy orvos típus... Aki az orvosi pályát választja, az azért teszi, mert szeretne az embereken segíteni. Hidd el, hogy nekik sem mindig öröm már megint egy p**nát látni, mint ahogy egy autószerelő sem cserél minden autón csak olajat. A gyerekorvos sem azért lesz az ami... Az urológus sem. Inkább a segíteni akarás és persze ami még nem elhanyagolható egy szakorvosnál: a pénz.
2009. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az idióta kérdést. hény éves vagy? ha 12, akkor elnézem...

a nőgyógyász azért lett nőgyógyász, mert az a célja, hogy beteg nőket gyógyítson, és kisbabákat segítsen a világra. és esetleg még azért, mert tisztelik a nőket.

2009. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még tovább vinném egy szinttel. Képzeljétek el, hogy már 20 éve ezzel foglalkoztok, és amikor hazaértek, a feleségetek akar egy kis etye-petyét és arra kerül a sor nektek már fel sem tűnik, sőt meg sem kívánjátok. Ezért, én inkább már-már szánom szegényeket :S
2009. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

többször előkerül ez a nőgyógyászos téma, más kérdéseknél írnak a dokik, de ezeknél még nem láttam

itt az ideje

hiába tippelgetünk itt

2009. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!