Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy meg engedje?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy meg engedje?

Figyelt kérdés

Meg szeretném csináltatni a melleimet,mert nagyon kicsik.De a párom nem engedi....pedig így én nagyon rosszul érzem magam,mert ilyen pici cicikkel nem érzem magam nőnek.Már kisebbségi komplexusom van.....Pedig tudom,hogy neki is jobban tetszenék nagyobb mellekkel!Nem akarok orbitális nagyokat,csak 1-2számmal nagyobbat a mostaninál,hogy legalább találjak magamra melltartót....!Mert így még azt is nehezen találok magamra....:(!!

22/L


2011. jan. 8. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
felnőtt vagy. ha van rá pénzed, akkor semmi köze hozzá. gondolom már utána néztél, tudod, mivel jár/járhat. ez a te döntésed.
2011. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért nem engedi? Attól fél, hogy akkor jobban megbámulnak a férfiak?

Mondtad már neki, hogy Neked ez ennyire rosszul esik és kellemetlen?


Viszont ha 22 éves vagy, azzal is számolj, ha babát terveztek, akkor nőni fog a cicid és nem tudom, hogy az implantátum hogyan befolyásolja a tejtermelődést?!

2011. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért nem akarja a párod, hogy megműttetsd magad, mert félt. Melnagyobbító műtétnek ugyanis komoly kockázata van. Nem csak a beavatkozás miatt, de az implantátumpok örök életedre gondokat fognak okozni, akár maradandóan.


Személy szerint én is lebeszélnélek (nekem nagy, hintázós melleim vannak, és kifejezetten irígylem a hozzád hasonló alkatú nőket), bár nyilván te fogod eldönteni. Talán az lenne a legjobb, ha megfontolnád, mit mond a párod, miért nem szeretné, és esetleg azon is gondolkodnál, volna-e rá mód, hogy műtét helyett inkább fejben tegyél rendet. A leírtak szerint ugyanis a probléma inkább lelki eredetű. Aztán dönts.


Sok kitartást!


N32

2011. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A párom mindig azt mondja,hogy fogadjam el magam olyannak amilyen vagyok.....de egyszerűen nem tudom,mert nem áll rajtam szépen a melltartó sem és olyan cikik ezek a szivacsos melltartók....nem tudok felvenni kivágott felsőt sem mert nincs mi benne legyen....:(!Utálom magam és kész....:((
2011. jan. 8. 14:19
 5/11 anonim ***** válasza:

komolyan megengednéd hogy megműtsék azért az 1-2 mérettel nagyobbért? és most nem is arról van szó.. mondhatnád azt is hogy 8-10 mérettel akarod megnövelni , de ez hülyeség szerintem ahogy gondolod... nem attól leszel nőies hogy akkora lesz a melled mint pl a Szandikának a valóvilágból.

én úgygondolom hogy egy nő nem a mellei méretétől lesz az..és az meg hogy nem érzed jól magad a bőrödben az csak neked lessz rosszabb és rosszabb és egyre kevesebb önbizalmad lesz.nemtök mind 1 hogy ki mit gondol? hogy ez a jobb vagy az? te az vagy aki vagy és ez így szép , minek kéne beleavatkoznod? és az meg hogy más mit mond..helyedben szarnék rá , úgy vagy jó ahogy vagy, és egyébként attól függetlenül hogy 22 éves vagy még megnőhet.. nem mindenki ugyan akkor érik ..

2011. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legalább örülnél hogy párod ennyire megértő, így figyel rád, és ha ő elfogad neked is menni fog, másnak nem kell tetsz csak neki, nem így van?
2011. jan. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...,igazatok van!De olyan rég próbálom már elfogadni,mire sikerülne addigra megint valami végett vissza esem ugyan arra a pontra....és kezdődik minden előröl...!A fogamzás gátló segítene?????
2011. jan. 9. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a fogamzásgátló? Tudom, manapság már mindenre azt írják, a mensrtuációs zavaroktól a pattanásokig (aztán csodálkozunk, miért vannak a nők egyre több betegséggel tele), de ehhez végképp nem értem, mi köze.
2011. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátlótól szokott nőni, egyik osztálytársnőmnek is nagyon megnőtt mikor elkezdett fog.gátlót szedni, de aztán mikor abba hagyta megint kicsi lett ....
2011. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez tényleg egy csodaszer!!! Persze valójában nem az, és hosszútávon CSAK károkat okoz, de kit érdekel? A fogamzásgátló mindent megold!


No de komolyra fordítva a szót: ha egyébként nem szednél, miért akarod mindenáron tönketenni valamivel a szervezeted? Ha nem műtéttel, akkor gyógyszerrel? Nem irígylem a barátodat, ha hosszú távra tervez veled, hisz láthatóan mindent elkövetsz, hogy néhány év múlva komoly bajaid, betegségeid legyenek. És gondolom, ezt annyira te sem akarod, vagy igen?


A barátodnak valószínűleg igaza van, mikor jobban szeretne egy csinos és egészséges barátnőt. A komplexusok kezelhetők, ha máshogy nem megy, keress egy megbízható szakembert. És legyetek sokáig boldogok együtt!

2011. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!