Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges még hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges még hogy újra keres? És rájön hogy elbaltázta?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú,sokat randiztunk,jól elvoltunk,szerettük egymást!MOst megszakadt minden kapcsolat köztünk,mert rájött az 5perc.Csajozgat kisebb nagyobb sikerrel.Lehetséges az h rá jön hogy mégis én kellek neki?Vagy keresni fog újból,mert én most nem keresem?Volt már ilyenre példa nálatok?
2011. jan. 8. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire önfejű. Ha bemeri magának ismerni h elszúrta akkor biztosan keresni fog.
2011. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem elkeserítésből mondom, de miből gondolod, hogy te kellesz neki, ha épp más lányokat hajt? Ez a leírtakból sajnos nem derül ki. Egyébként ha rájön, hogy elbaltázta, jó eséllyel keresni fog, bár férfiaknál ez években mérhető idő lehet.

N32

2011. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam ezt mert én tudom hogy ő mit akar az életben,nőktől.És ő is tudja hogy én milyen vagyok és hogy nem vagyok olyan mint a többi fiatal.NA most pedig teljesen olyan lányokat hajt akik nem ő hozzá valók.Fiatalok,olyan is akadt akinek gyereke van stb..amugy nem vagyunk már fiatalok,én 28 vagyok ő meg 32 férri.
2011. jan. 8. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Peersze , tudod tudod, jól ismered a srácot mi.....


Egyáltalán nem biztos, hogy ő valójában olyan mint amilyennek te ismered. Lényeg h nem te kellesz most neki hanem mások és nem is akar tenni azért semmit h visszakapjon téged, ez a szomorú tény!


Megtudhatjuk amugy az okát annak , hogy előtte mi volt köztetek? mielőtt vége lett a kapcsolatotoknak? Mert gondolom előjelek már voltak...esetleg viták vagy szóba jött féltékenység, ???

2011. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
MInden megvolt köztünk,szülei is tudták h vagyok.Amugy egyik napról a másikra megváltozott és nem keresett.Utána én irtam neki egy smst amiben féltékenykedtem.Aztán bocsánatot kértem.
2011. jan. 9. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vok:


Felejtsd el én azt mondom!


Az emberek olyanok mint az időjárás!

Egyik pillanatba süt másik pillanatban havazik. Egyik pillanatban ragyogtok a szerelemtől másik pillanatban vége a szenvedélynek!


Az ember szerelmes lehet akár egy pillantás alatt is, és ez a szerelem egy pillantás alatt el is múlhat!


Vagy egyszerűen csak kiszeretett belöled vagy megunt vagy talált egy másik lányt akibe szerelmes lett ...

2011. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!