Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton az jár a fejemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton az jár a fejemben, hogy mennyire jó lenne, ha lenne egy pasim. De mikor lesz már?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. És egy ideje állandóan azon gondolkozok, hogy mennyire nagyon-nagyon jó lenne, ha lenne egy pasim. Akivel állandóan szeretgetnénk egymást, csókolóznánk, stb.

Nem vagyok egy könnyen megnyíló fajta.

Mit tegyek ez ellen?


2011. jan. 8. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy nem lesz soha sem, ha csak általában szeretnél valakit. Annak van reaálsi esélye, ha konkrétan megtetszik valaki. Addig nincs is nagyon értelme ebbe beleélned magad.
2011. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért még ne a gyerekvállalás rovatba írd :)

Semmit se kell tenni ez ellen, a 14 éves lányoknak mind ez jár a fejében. Szerencsére a fiúknak is, így előbb-utóbb valamelyik meg fog találni.Járj szakkörbe, táncra, vagy sportra, hogy legyen a fiúnak hol megszólítania!

2011. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és kerüld a 'pasi' kifejezést, mert nagyon komolytalan.
2011. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

velem is ez van mostanába csak én lányt

14/f

2011. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél is érte :) Igen olvastam h nehezen megnyíló vagy :D talán úgy érted h visszahúzódó mint én :) de ha nem próbálkozol nem is fog sikerülni :( :) Nekem is jó lenne már 1 lány :)


17_F

2011. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna, 20 évvel ezelőtt. (Leszámítva a "pasi" kifejezést).

17 éves koromig kellett végül várnom, de nem sült el annyira jól. Én "bárkivel" összejöttem volna akkor már, és az első fiúval, akinek én is tetszettem, össze is jöttünk. 7 hónap együtt járás után rájöttem, hogy én "csak a szerelembe voltam szerelmes", vagyis akartam valakit, ő viszont tényleg engem szeretett. Amikor erre rájöttem, szakítottam vele, elmondtam ahogy tudtam, hogy mi történt, csakhogy ő még két évig szakadatlanul szerelmes leveleket írt, "követett" sok helyre, és mivel egy társasághoz tartoztunk, nagyon nehéz volt. Évekkel később, amikor találkoztunk, ugyanazzal a "szerelmes tekintettel" nézett rám, és ez nagyon rossz érzés volt nekem. Azóta mindketten házasok vagyunk, vannak gyerekeink, de nem tartjuk a kapcsolatot.


Akkor persze "ártatlanul" csusszantam bele ebbe, de ezt megtanultam egy életre, hogy mások érzéseivel nem szabad játszani, mert nagyon nagy károkat lehet okozni. Később megtapasztaltam ezt a másik oldalról is. :o(


Szóval összességében azt tudom tanácsolni, hogy bár szuper dolog valakinek a kezét fogni, csókolózni, meg együtt mozizni, ilyesmi, de csak azért, hogy legyen valaki, nem szabad belemenni egy kapcsolatba, már ha sikerül ezt időben felismerni. :o)


Nem könnyű, úgyhogy sok szép szerelmes évet kívánok Neked még, és addig, amíg nem találod a párodat, addig próbáld meg kihasználni az időt hasznos dolgokra: tanulj, olvass, keress magadnak hobbit, ami érdekel, ilyesmi.


majdnem 34/N

2011. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen amíg eljön az életedben egy olyan fiú, akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Addig csak saját magadnak simogasd a puncidat.
2011. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pedig minden vágyam, hogy egy olyan lány mint te, ezt bennem megtalálja :) Csak egy kérdés: miért nem lehet neked privit írni? Mindegy, ha te írsz nekem akkor megbocsátom :P


16/f

2011. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!