Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék egy lánynak születésnapjára?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy hamarosan itt van egyik legjobb lány barátom születésnapja és ötletem sincs mit vehetnék neki pls ötleteket kérek... nem valami szerelmes dolgora gondoltam csak barátok vagyunk de egy lánynak ötletem sincs ajándékra
2009. jan. 29. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen aranyos plüssfigura vagy gyertya. A lényeg, hogy semmire ne lehessen használni! :)
2009. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
fülbevaló, karkötő, nyaklánc, kulcstartó... plüssállat, gyertya. Amit te nem nagyon fogadnál el, de azért hozzá illik.
2009. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!