Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan fiúk, akik nem önimádók nem csak "azon" jár az eszük?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Léteznek, de te nem ilyeneket keresel, hanem jóképűeket.
2011. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
:D Van, bár most amolyan szerelmes vagyok, és van olyan h csak azon jár az eszem, de azt hiszem ilyenkor normális, nem?:D
2011. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Léteznek, de azok nem is fognak barátnő után hajtani, neked kell levadászni őket, ha kellenek.
2011. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
vannak,pl énis ilyen avgyok,csak nem az ilyeneket veszed észre. de tény,hogy kevés ilyen van.
2011. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

13 évtől felfelé jó ideig ilyenekkel találkozhatsz.

És azt nem értem, hogy mért kell úgy fel tenni a kérdést, mintha baj lenne, hogy "AZON" jár az eszük.


És??? Ha azon jár?

Ennek vannak biológiai magyarázatai, nem azon törik a fejüket, hogy legyen neked rosszabb, elhiheted.


Kis millió dolgot tudok, ami miatt a nők kiakasztanak, még sem dörgölöm az orruk alá, mert ILYENEK.


Mit kell azon lovagolni, hogy akarják ezt a dolgot a fiatalabb fiúk/férfiak? Szerintem ezt előbb magaddal beszéld meg, ne pedig itt a gyakori kérdéseken.


Szép napot!

2011. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
vannak, de a srác hiába tesz meg bármit, a csajoknak nagy többségben ugy is az kell aki átvágja őket.
2011. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Vannak persze, én is ilyen vagyok.De kevés csajnak kell az ilyen.
2011. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Bretso ***** válasza:
Olyan, aki nem önimádó létezik rengeteg. Olyan akinek nem "AZON" jár az esze... háát. Szerintem ilyen nincs. De nem értem ez miért baj, nekem is azon jár mégis teljesen normális életet élek tőle. Sőt még barátnőm is van, akit sosem csalnék meg.
2011. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

én a lányokat imádom ehhez mit szólsz?!!

24/ff

2011. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

KAMU!!!:D

Szivecském, csak az agymosottak ilyenek, amilyen azt hiszem, te is vagy.:)

Igaza van az előttem szólónak, miért BAJ, hogy AZON jár az eszük???

Neked is azon járna, ha nem félnél, hogy a pokolra jutsz!:D:D:D


Ez a világ egyik legtermészetesebb dolga...


A "jófiúk" meg azért nem kellenek senkinek, mert nem hoznak lázba, nem vadásznak, nem vagyok "nőstény".

Tessék elfogadni azt az ősi ösztönt, hogy szaporodás, fajfenntartás.:)

Erősebb kutya b.szik.


Valójában jó mélyen a tudatalattidban Te is erre vágysz.:)

Szaporodni, méghozzá minél erősebb hímtől, hogy minél életképesebbek legyenek az utódok.:D


Persze ez tudat alatt működik, én sem arra gondolok, hogy micsoda hím, milyen jó génekkel:D:D:D:D

2011. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!