Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen a heretipus jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a heretipus jön be? A lógós, vagy a kis gömbölyded?

Figyelt kérdés
Nekem lógós tipusú van, és egyáltalán nem tetszik. Legszivesebben felvarratnám.
2011. jan. 8. 15:20
 1/10 zsoca86 válasza:

Menny ki a fagyba azt tuti mindjárt nem fog lógni!:))

De inkább örüljéé mert legalább a csajod normálisan be tudja kapni!!

2011. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fontos, hogy hogy néz ki, hanem hogy kié. :) Nem úgy választanak a nők maguknak férfit, hogy milyen a heréje. :D Legalábbis én nem vagyok olyan. :D
2011. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem már volt lógós fajtájú barátom is, meg kis pici gömbölyűs is. Utóbbi a mostani is. Nem engedi, hogy birizgáljam, mert nagyon csikis ott neki, de olyan kis aranyosak :D Mindig heccelem vele. Amúgy marhára lényegtelen, hogy milyen, a pasi a lényeg, nem a szerszám. Az csak velejáró. 21/L
2011. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Irígylem, akinek formás van nem lógós.

Szex közben pl. kellemetlen nagyon mikor odaverődik. Mivel lelóg. Nincs tartása.Meg kényelmetlen is.

Nyáron meg van, hogy rövidgatyában biciklizek, és kilátszik.

2011. jan. 8. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell zacsitartós boxert vagy fecskét hordani...
2011. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak is nagyobb, és lógós,és én nagyon élvezem mikor "odacsapódik". nekem pluszélvezet :-)
2011. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért, ez változó??

Enyém hidegben tart melegben lóg. Ez nem így van mindenkivel?...

2011. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, vannak akiknek mindenféle körülmények között lóg/feszes... :)
2011. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést itt még nem is láttam:)

Látod, legalább tudod mit érezhetnek azok a lányok, akiket az élet nagyobb kisajkakkal áldott meg.

Senki sem tehet róla, hogy milyen odalent és senki nem az alapján fog párt választani. Amúgy is, ha odakerül a sor, hogy lássa, nem hinném, hogy érdekli milyen.

Az én páromnak is lógósabb, de nem érdekel egyáltalán.

2011. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért, már lehet választani, hogy melyik típusú here jön be? Hát... Szerintem ez nem érdekli a lányokat, mindenkinek olyan, amilyen. Mi sem tehetünk arról, hogy saláta- vagy babapuncival áldott meg a sors (elárulom, én nagyon sokáig azt sem tudtam, hogy van más kinézetű is, mint az enyém. És azt sem értem, miért kérdezgetik a lányok, zavarja-e a fiúkat az akármilyen kisajak... hiszen nem tehetünk róla, hogy ilyenünk van, amilyen)


Egyébként hogy válaszoljak a kérdésre: nem tudom, melyik jön be. Ha a viselőjét szeretem, akkor mindkettő bejön, ha nem, akkor mindkettő hidegen hagy. Kb.

2011. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!