Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelenthet, ha kb.15-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelenthet, ha kb.15-16 éves csajok ráköszönnek egy fiúra, aztán meg vihognak magukban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát elméletileg h teccel nekik v valameiknek!de a mai világben már nem lehet tudni xD

hány éves vagy?

2009. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerik a fiút, akkor valóban azt, hogy valamelyiknek bejön. ha meg csak úgy ráköszönnek, aztán vihognak, akkor azt, hogy helyesnek tartják. amúgy a kamaszlányok mindenen röhögnek.

mi is ezt csináltuk csitriként a barátnőimmel anno az ősidőkben:-)

2009. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ismertem őket, csak rámköszönt valamelyik.

Én kicsit idősebb vagyok, mint ők lehettek, de elég tapasztalatlan.

2009. jan. 30. 00:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mi a barátnőimmel nagyritkán ha ráköszönünk ismeretlen fiura azért tesszük mert tetszik valamelyikönknek :D
2009. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor tuti, azért köszöntek rád, mert tetszettél nekik.)
2009. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát remélem is, hogy azért xd.

Nem vagyok egy önbizalombomba.

:)

2009. jan. 30. 01:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívatásképp is csinálhatták.
2009. jan. 30. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de én is úgy gondolom, hogy szivatás is lehet. De valószínű, hogy tetszel nekik. Szerintem menj oda ahhoz amelyik rádköszön és kérdezd meg hogy van ma, ilyenek... És a reakciójából kiderül :D
2009. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!