Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány tetszik nekem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány tetszik nekem de nem merek odamenni hozzá mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves vok még nem volt barátnőm és attól tartok h van barátja, elküld a fenébe , nem tetszem neki(nem vok az a tipikus szépfiú ha értitek mire gondolok), és h összeakad a nyelvem ( bár ezen próbálok felülkerekedni). Egyébként még nem ismerjük egymást de elég gyakran látom 1 fősulira járunk
2009. jan. 30. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tudom, mondani konnyu, de ha nem mesz oda hozza ez sosem derul ki.. esetleg hivd el egy buliba es ovatosan kozeledj fele
2009. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na ja nem könnyű de még mennyire
2009. jan. 30. 12:09
 3/12 A kérdező kommentje:
2 hétig msot gyűjtöm az erőt mert msot szünet van de aztán rá kell szánnom magam ... remélme nincs barátja
2009. jan. 30. 12:09
 4/12 anonim ***** válasza:
hat pedig mas nem fog odamenni helyetted, venned kell a batorsagot. Jobb lenne talan eloszor megtudni nics e valakije, csak baratkozni mint rogton beleronditani a dolgokba, hisz nem is ismeritek egymast, lehet hogy jol nez ki, de a belseje nem fog tetsznei. Probalj baratkent kozeledni eloszor.
2009. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hello , én lány vagyok . Szoval ha az a csaj helyébe lennék nem venném rossz néven ha egy fiu oda jön hozzám és köszön vagy valami. Elvégre ő is csak egy ember és nem fog meg enni:) sok sikert:)
2009. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát nem is úgy gondoltam hogy: jó a segged kő kóla ennyire nem vok bunkó ... de az nektek lányok mennyire jönne be valaki odamenne hozzátok h hello nem ismerlek valahonnan?

mert ez a legjobb ötletem amivel odatudnék menni hozzá jelen pillanatban

2009. jan. 30. 13:02
 7/12 anonim ***** válasza:
inkabb ugy menj oda hozza hogy "szia, lattalak mar tobbszor itt az egyetemen, es mivel nem ismerek tul sok embert, szeretnek megismerkedni veled", ez a "he nem ismerlek valahonnan" szvsz eleg szar duma, dehat kitudja:)
2009. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok, 19 vagyok én is, nem volt barátnőm, és nem tudom, hogy kezdjek hozzá az egészhez.

Igazából addig el tudok jutni, hogy dumálunk, meg haveri szintre kerülök velük, de tovább nem tudok menni, mert félek, hogy elrontok mindent és utána milyen gáz lesz találkozni azok után vele, ha mondjuk neki nem kellek.

Úgyhogy én is várom a jótanácsokat, Veled pedig cserélhetünk tapasztalatokat:D

2009. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na itt 1 sorstárs ezzel vagyok néha én is így de sztem ha nekem az első fele menne aztán már majd lenne valami ...
2009. jan. 30. 14:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "Sorstárs" megint.:D


Szerintem ahhoz, hogy eddig eljuss, hogy "haverok" legyetek, az a legjobb ha van ismerősöd, aki ismeri őt.

És akkor vhogy csak összekerültök egy társaságba néha, és tudnátok dumálni, utána meg már ismeritek egymást, tehát oda tudsz menni hozzá, mint ismerős.


Vagy ha van közös órátok, akkor ülj a közelébe, és vmit kérdezz meg tőle... pl, hogy mit is mondott a tanár, nem értetted, vagy kérj kölcsön tollat stb

2009. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!