Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Porig alázott, most semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porig alázott, most semmibe vesz. Mivel, , adhatnám" vissza ezt a sok, , jóságot" Neki?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom feldolgozni és elengedni a haragomat,amit érzek iránta,nagyon csúnyán elbánt velem,kidobott egy hülye indokkal,és rám hárította az állítólagos bűnőket,amelyek miatt vége lett az egésznek.Ez még hagyján,de utána mások előtt megalázott,és a mai napig rettentően nagyképű,több vasat tart egyszerre a tűzben,és palira veszi a mostani párját.

Nem szeretnék komolyan ártani neki,vagy bármi olyasmit csinálni,ami sz@rkeverésnek minősül,csak elérni,hogy picit visszavegyen az arcából,mert túl nagy az egója,és azt hiszi,bárkivel bármit megtehet,és kinevethet az érzéseim miatt.

Tudom,megváltozni soha nem fog,és nem kár érte.Mégis jó lenne,ha csak cseppet elgondolkodna.Ugyanis nem az bánt,hogy már nem kellek,hanem hogy beállított főbűnösnek,miközben Ő bármit megtehet,és hogy folyamatosan aláz,és semmibe vesz,ráadásul nyíltan.


2011. jan. 12. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
xard le az egészet, és máskor jobban válogasd meg kivel kezdesz. Nem kellenek ide hülye kisded játékok. Ahjj ezek a gyerekek... D:
2011. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bosszút akarsz állni? Elég triviális megoldás.

Valaha szeretted... (?)

2011. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Deriváld x szerint, akkor egy 0 lesz belőle.
2011. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereken nem kell bosszút állni, az élet elintézi őket:)

Csak messziről nézd a nemsokára bekövetkező bukását, és ha szerencséd van, amikor már túlléptél rajta, akkor majd tőled fog segítséget kérni...

Ennél jobban nem lehet elégtételt venni, tapasztalatból tudomXD

2011. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mint írtam,nem szeretnék bosszút állni,csak rádöbbenteni dolgokra.Sajnos nem vagyunk már gyerekek,és ezért is szomorú,hogy a sárba tiport,és mutogat rám a hibáim miatt,miközben a sajátjait nem veszi észre,és nem fogadja el.Én csak túlélési taktikára várnék ötleteket,vagy valami olyasféle tanácsot,mi fáj a legjobban az ilyen nagyképű,egoista embernek.Csak hogy rádöbbenjen,nem Ő sz@rta a spanyolviaszt.

Ez nem bosszú lenne,az kicsinyes és tényleg gyerekes.Csak egy ötlet,egy tanács,bármi,amivel szerintetek megtörhetem.

Sajnos napi kapcsolatban vagyunk.

2011. jan. 12. 13:03
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm.

Egyébként arra a válaszra reagálnék,hogy máskor jobban válogassam meg,kivel állok szóba.Nos,ezt mondani rendkívül könnyű.Sajnos az elején,amíg meg nem kapta,amit akart,addig a jobbik arcát mutatta,és tényleg egy kedves,figyelmes,szerethető valaki volt.Aztán amikor ráunt a játékra,előjött,milyen ember is valójában.

Ebbe a csapdába bárki belesétálhat,kortól függtelenül.Nem ez tesz valakit gyerekessé,hoyg hibázik.Hanem hogy nem vállaja a hibáiért a felelősséget.Ő pont ezt teszi most.

2011. jan. 12. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Az exed egy érzéketlen,egoista tuskó. Ha megnyugtat : ilyen is marad és ez minden egyes kapcsolatára rá fogja nyomni a pecsétet , ergo szo*ni fog. Aki ennyit tud csak adni, az ugyanennyit is kap vissza!! A kapcsik már csak így működnek.

Az én exem utánam is nagy vagány volt, de les*artam, mert van másik....másrészt pedig ahogy hallom kőkeményen drogozik, de úgy hogy 10 kilót fogyott és 29 évesen ez már gáz szerintem. Na most nekem eleve nem kell ilyen pali, akkor se ha éjszaka nagyon édes. Mikor alszik...Ennyi.

A napi érintkezést próbáld redukálni nullára. Attól nagyon belehet galydulni.

2011. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!