Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AniiitaCata kérdése:

Hogy lehet a legkönnyebben elveszíteni a szűzességet?

Figyelt kérdés

:D:D:D

Milyen pozicióban a legjobb..? Milyen pozicióban nem fáj annyira?

...


Hogy lehet a legjobban felizgatni egy csajt..kiny.láson kivűl?.. és egy pasit?


..nem vagyok se l3zby se buzy:D csak kiváncsi vagyok ezekre a kérdésekre... aki tudja válaszoljon..és kérlek ne szóljatok be.. :(


Segítsetek....


2011. jan. 14. 23:50
 1/8 anonim válasza:
Hm,te most akkor milyen nemű is vagy?:)Sokat számít,ha tudjuk:D
2011. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

23:52


Teljesen mindegy, a dildó análisan és vaginálisan is adagolható!

2011. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.: ha: kiny.láson kivűl akkor még rá érsz 2-3 évet :D az alatt elő veszel 1 szinonima szótárt meg 1 helyes írásit is :D

amúgy változó :D de az okosok azt mondják hogy misszionáriusba a csajszinak azért jó mert fadarab effektus :D minimális munka maximális élvezet :D [kiv ha a kani is szűz mert akkor azon a pár lökésen nem sok mindent fog élvezni :P] v lovaglás ott ő szabályozza h mennyire menyen be de itt meg melózni kell (itt jegyezném meg: azért van a szád hogy ki nyisd -> misszionáriusba is ki lehet találni hogy meddig kéne be tenni]

+ 2-3 év várakozás alatt el olvashatsz vmit amiben szó esik az erogén zónákról :D jah és 1 biosz könyvet :D mert az orgazmus nem 1 aranyos kismadár :D [hiába állítja ezt az antifaces :D]


19F

2011. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:53


lehet én vagyok a hülye de: nem minden rovar bogár de minden bogár rovar alapon : nem minden vaginális vibrit dughatsz fel a seggedbe :D .. [nem mintha próbáltam volna de 1 rücskösebb példánytól biztos ki akadna a csaj :D]

ezért is nem szexelnek wukikkal :D


19F

2011. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Feltérdelsz a vörös kanapémra,a fejed letámasztod,a popódat széthúzod.

Ha fiú vagy,akkor is így csináld,csak nem nálam:).

2011. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23:57-es lovagolva nem kellemes elveszíteni a szüzességet...

Amúgy meg télleg a misszionárius a legalkalmasabb, de szerintem is ráérsz még, ha nem tudod, hogy kell felizgatni valakit...


20/L

2011. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de toom hogy kell felizgatni valakit..


csak tippeket kertem

2011. jan. 15. 01:12
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:19


annó valaki itt írta :D én passzolom :D lévén pasi vok még nem veszítettem el lovagolva semmit :D kivéve az 1ik fogamat még anno :D de arról a ló tehetett XD


19F

2011. jan. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!