Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a macska az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a macska az egérrel harcról, amely két ember között folyik míg le nem fekszenek?

Figyelt kérdés

Én NAGYON szeretem, de kolyan! :) A világ egyik legjobb játéka! A mostani barátnőmnek 6 hónapig udvaroltam míg végül lefeküdtünk. :) A barátnőm törekedett arra hogy minnél nehezebb préda legyen, élveztem is mert kihívás volt, csak kérette magát és kérette, míg végül már annyira nem bírtuk ki hogy egy nap egyszercsak lefeküdtünk. :) Akkor már borzalmasan kívántuk egymást és én szó szerint széttéptem a pólóját és melltartóját annyira hevesek voltunk... XD Az első szeretekzésemet leszámítva egy alkalmat sem élveztem annyira mint mikor 6 hónapnyi udvarlás, macsak-egér harc után végre lefeküdtünk. :) (A barátnőm is piszkosul élvezte) Azóta is együt vagyunk, nagyjából egy éve. :) És neked mi a véleményed erről a játékról?


19F


2011. jan. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményed, ennél nincs jobb :)
2011. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most eszembe juttattad életem legszebb 1 évét :) Hát az valami félelmetes volt, kb. ebből állt az egész, mindig több és több, áhh, 4 éve volt, de esküszöm visszasírom, azóta sem voltam olyan boldog és azelőtt sem.
2011. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szívemből utálom ezt az ismerkedést, "vadászatot" és macska-egér harcot, tehát az egészet.
2011. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Összetett véleményem van.


Egyrészt biológiai és pszichológiai szempontból állítólag kb 1,5 év kéne szex nélkül, és ha ekkor is fennmarad a vonzalom, akkor jó eséllyel életen át tartó párkapcsolat elé néz a pár, míg ha 1,5 év előtt szeretkezik, akkor nagyon esélyes, hogy csak a szexuális vonzalom tartja őket vissza a szakítástól, ami ugye 3-4 év múlva esni fog, idővel szépen elmúlik és mivel az elején is csak a szex tartotta össze a kapcsolatot, könnyen false pozitív házasságok születnek, stb..


Másrészt jó dolognak tartom én is ha egy lány nem első-második randin teszi szét a lábát. Persze ezt a macska-egér játékot lehet fokozni azzal, hogy te mint férfi, és ő mint nő sem maszturbál addig, míg be nem adjátok a derekatok... Na képzeld el ekkor milyen hevesen szeretkeztetek volna a mostani eredményhez képest...


Harmadrészt lehet kicsit matekozni is. Kérdés a mennyiség vagy a minőség számít-e jobban. Ha hetente megfektetsz 1-2 lányt, akik ily módon nem annyira nehéz prédák mint a 6 hónapos (illetve 1 éves) barátnőd, mégiscsak a 6 hónap alatt megdugsz 20-30 lányt. Mind valami újat nyújt, mindben lehet taláni valami különlegeset a többi lányhoz képest...


Kérdés kinek mire van igénye: szerelemre, változatos szexre, lányokra, vagy a macska-egér játékra.

2011. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én sztorim 1 emberrel történt, 1 éven keresztül :) Azóta sem ismertem meg soha hozzá foghatót. Nem tudtam hogy ezt is lehet mestermódon űzni, tényleg leírhatatlan, már akkor forró volt a bőröm, ha az ujjbegyével megérintett, mert azt is tudta úgy csinálni, hogy az tökéletes legyen. Nem tudom fogok-e valaha találkozni még egyszer olyan emberrel, aki ennyire értett hozzá, de sajnos erősen kétlem, túl jó volt ahhoz, hogy ismételhető legyen :(
2011. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!