Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a buszon - vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a buszon - vélemény?

Figyelt kérdés

Hétvégén történt az egyik bkv-buszon. két tinilány (amúgy szépek, csinosak) egy dupla ülésen utaztak, s kiszúrtak maguknak egy harmincas, de abszolút divatosan öltözött, slim gatyás pasit, aki velük szemben, a csuklós leghátsó ajtójánál állt. a Móricztól kábé a Stefánia útig, asszem ott szállt le a pasi, folyton a gatyában látszó farkát bámulgatták, tárgyalgatták, röhögcséltek rajta, és ami a lényeg, láttam, hogy a telefonjaikkal le is fényképezik. oké, tényleg elég markánsan látszott neki, hogy nem fegyvertelen, hogy merre tette, és hogy valszeg éppenséggel nem is lehet kicsi, szóval nincs mit szégyenkeznie, de azért ezen lehidaltam. ti mit szóltok ehhez? vagy ez nem olyan gáz, csak fiatalos hülyéskedés? belefér? vagy ti, ha tanúi vagytok ennek, szóltatok volna? de hogy? én nem tudom. pláne, mi minden lehet azoknak a képeknek a sorsa?

értelmes véleményeket várok, kort, nemet írjatok lécci


2011. jan. 17. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

hát szerintem ez elég ostoba viselkedés, és nagyon éretlen. ha majd látnak egy meztelent, sikoltozni kezdenek, meg beküldik a fókus pluszba?:D mondjuk lehet lesz majd egy fókusz mínusz ilyen szerencsétleneknek is...

16/L

2011. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha képet küldenél róla, könyebb lenne megmondani, hogy milyen...

Természetesen észre szoktam venni a furcsa dolgokat, de nem vagyok az a típus, aki nem bírja megállni, hogy ne fogja be a pofáját és oltogasson másokat.

2011. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
ez teljesen normális kis ribancok ilyekor még a buli a pia és a f*sz jár az eszükbe
2011. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

te voltál az a pasi? :D

szerintem ribancos viselkedés, fel kellet volna ajánlani nekik egy menetet.

aztán vagy megsértődnek, és nem fotózgatnak, vagy bevállalják az édeshármast.

2011. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

23:28


Megelőztél! :P


Éppen akartam írni, hogy előbb szállok le - csak azért is, majd inkább megvárom a következőt -, de útban az ajtó felé odasúgnám nekik, hogy ne csak fényképezzék, fel is lehet próbálni! :)

2011. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Én egyszer lefényképeztem egy lány fenekét a buszon, persze csak diszkréten. Máig megvannak a képek :D

Csak egyszer láttam, sajnálom, hogy fényképezés helyett nem mentem oda hozzá, nagyon szép volt...

2011. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát, nekem ilyennel nincs tapasztalatom, mert se 25cm-es farkam nincs, se slimgatyát nem hordok.


Viszont nem tudom, hogy ilyenkor lehet-e bármit is szólni. Mi pasik is megcsináljuk ugyanezt csajokkal, a lányoknak miért ne lehetne?

2011. jan. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Buta kislányok,lefogadom ha valaki előkapná nekik a gyíkot,ledermednének,nem tudnának mit kezdeni vele.Annyira tipikus.
2011. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Semmi baj ezzel, nyáron én is mindig a csajok dekoltázsát bámultam - télen meg ugye az nem látszik a buszon.

Majd kinövik.

2011. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos nem hiszitek el,de én voltam az a 30-as pasas.(magamra ismertem)Hát elég ciki volt a helyzet,de azért élveztem!Ja,és nem zavart hogy lefotózták a farkam,egészségükre!:)
2011. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!