Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol ismerkedtél meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedtél meg a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Már 5 éve "ismertem", de csak olyan szinten, hogy tudtam a nevét, meg pár infót róla, pl. hogy együtt sportol egy osztálytársammal. Többzsör találkoztunk is így, de csak elmentünk egymás mellett. Aztán egy közös barát szülinapi buliján ismerkedtünk meg rendesen, mondhatni szerelem volt első látásra. Egész este/éjjel beszélgettünk, újabb találkát beszéltünk meg, randizgattunk, 3 hét után összejöttünk, mert már fülig szerelmesek voltunk, és ez most, több, mint 3 évvel később is tart még :) 20/L
2011. jan. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

már egyszer-kétszer találkoztunk baráti-haveri társaságban, beültünk egy kávézóba, sörözőbe - de csak haverkodtunk.

aztán kb. két hétre rá egy házibulifélén, amit az egyik haver tartott, közelebb kerültünk. :D

2011. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát én mikor egyetemre mentem albis lettem egy kertes házba. Mi lányok 4-en az emeleten laktunk a fiúk a földszinten és ott ismertem meg. De 2 hónapig csak beszélgettünk meg azt sem nagyon és nem is tudtam h tetszem neki. Majd egyszer elmentünk egy buliba és előtte felszedtük még a többieket. Ekkor kezdett kimondottan udvarolni kérdezgetni és meghívott moziba. Aztán elmentünk bulizni mert megjöttek a többiek és ott csókolóztunk először. Mikor hazamentünk mondta h aludjak nála, így is volt bár egész hajnalban csak csókolóztunk és együtt néztük a napfelkeltét majd a végén nem aludtunk mert mentünk suliba. Csodás volt és ez már több mint egy éve volt:P
2011. jan. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17. születésnapom, házibulit tartottam, két barátnőmmel pénteken suli előtt vártuk egy ismerősüket... az "ismerős" megérkezett, és nekem a szavam is elakadt, ami sem azelőtt, sem azóta nem történt meg.. akkor volt kb két hete, hogy kiléptem egy hosszú és bonyolult kapcsolatból, sima "csajos" bulira vágytam... a barátnők meghívták a bulira, nem mondta biztosra, de olyan vibrálás volt közöttünk, hogy azt hittem, ott mentem meghalok... még most is kiráz a hideg, ha visszagondolok :)

Szombaton eljött, de látszólag rám se hederített... ezzel a fordított pszichológiával sikerült úgy feldühítenie, hogy az ölébe ültem és megcsókoltam :D Azóta is tagadja, hogy fel akart volna szedni aznap este... hárman is "hajtottunk rá" azon a bulin, de végül én vittem el a díjat :) pár nap agonizálás után végül összejöttünk, a vibrálás még mindig olyan, mint régen, pedig lassan két éve együtt élünk...


20/L

2011. jan. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

regebben chateltem, ott nagyon joban lettunk. Mivel kozel laktunk, talalkoztunk is. Elso talalkozasok teljesen baratiak voltak.. Majd neki hirtelen feltunt egy lany,akivel egy barati buli alkalmaval csokolozott.. Mutatta a kepet, engem elontott a duh.. Par hetig nem is beszeltunk volna, ha rajtam mulik.. Nekem volt egy nagy vitam az exemmel, majd hajnalban felhivtam ot, hogy tudnank-e talalkozni.. Mondta, hogy beteg, de elindul ertem.. De jobbnak lattam, ha elmegyek en ele.. Megmondta a cimet, es felmentem hozza. Remegtem az idegessegtol, de amint atolelt, nem erdekelt mas.. Orakig beszelgettunk, en elaludtam a karjaiban.. O betegen csinalt nekem reggelit, majd ebresztgetett.. Jol esett a torodese.. Azt eddig is tudtam, hogy nem kozombos nekem, de ott abszolut.. Beleszerettem.. Majd egyszercsak azon kapom, hogy mikor oda ultet az asztalhoz, es tolna be a szeket, megcsokol. Ledermedtem, felalltam, elfordultam.. Bocsanatot akart kerni, h megtette,nem akart bantani.. De nem fejezte be,mert a nyakaba ugrottam es megcsokoltam.. Ez szerelem lett.. Ami azota is tart, immar 3 eve..

20/l

2011. jan. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Iwiwen rámírt.Válaszoltam, levelezgettünk pár héten át,majd találkoztunk, annak ellenére,hogy 700 km-re élünk egymástól.Eltelt fél év,együtt vagyunk, leginkább Ő utazik hozzám, amilyen gyakran csak teheti.(kéthetente).Imádom.
2011. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik párommal:) szóval az előző bnőmmel egy fesztiválon ismerkedtem, együtt buliztunk beszélgettünk, majd nekem mennem kellett, így megcsókoltam( hozzá kell tenni ezzel a csókkal meg is csaltam az akkori bnőmet, igaz addigra már éreztem hogy ez nem tart sokáig)Elváltunk nem beszéltünk meg semmit hogy találkozunk se mobil se semmi, Csak a keresztnevét tudtam és hogy hol lakik, hál istennek ezek az adatok néha elegek ahhoz, hogy a mai világban megtaláljuk a másikat, a csók óta eltelt 2 hét (közben a bnőm szakított velem mert nem szeret cím szóval, nem mondom hogy szomorú voltam mert nem igazán) ráírtam, msn, sokat beszélgettünk ott(elég nagy távolság volt köztünk) aztán úgy alakult, hogy arra fele kellett mennem, kapva az alkalmon mondtam neki, hogy akkor ott találkozzunk(1. randi végül is) Leszálltam a buszról, de nem láttam sehol se, felhívtam, kicsöngött, felvette, ekkor láttam meg, nekem háttal volt, mondtam neki fordulj meg, meglátod, futottunk és ugrott a nyakamba 9 hónapot voltunk együtt:)
2011. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jó ilyen történeteket olvasni.


Hárman is hajtottatok rá? Az a pasi valamit nagyon tud!


Vannak itt olyanok akik idősebbek vagy már házasok is?

2011. jan. 18. 13:22
 9/9 acel ***** válasza:

Én most baromi büszkén merem mondani hogy itt :) a GYK-en, ráírtam az egyik válaszára egy privátot, tisztán barátkozási céllal, majd olyan jól elbeszélgettünk hogy együtt vagyunk :)

EXemmel egy házibulin, 5 lány meg én egymagamban fiuként volt válogatási lehetőségem. Vele 3 hónapig csak úgy udvarlás-beszélgetés teázás öregesen, vele is csak barátkozni szerettem volna. Már lassan nem merek csak haver-csajt keresni:) 22f

2011. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!