Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy ilyen helyzetben, megmondanátok a "barátnőnek", hogy szálljon le a magas lóról?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akit 4 éve ismerek, első perctől a legjobb barátnők voltunk. geyütt nagyon-nagyon sok mindent átéltünk, a kamasz éveink közepén mindent megbeszéltünk lelki társak voltunk. "szerelmi bánat" esetén mindig vigasztaltuk egymást stb Nekem másfél éve van egy kapcsolatom, azóta minden megváltozott. Pedig nem rajtam múlott. beismerte, hogy féltékeny, és ne haragudjak rá emiatt. Én megbocsájtottam hiszen a legjobb barátnőm. aztán folyton megjegyzéseket tett a páromra, amikért ismét megromlott a viszony. Később megimerte a páromat, és nagyon megszerette, rájött, hogy nincs amiért féltékenynek lennie, és arra is rájött, hogy a párom nagyon rendes...ezeket mind megbeszéltük, és úgy döntve hogy a barátságunk nagyon fontos továbbra is sok időt töltöttünk együtt, beszélgettünk stb...utóbbi időben 2x hivott szórakozni, de nem mentem, mert egyszerűen nagyon fáradt vagyok, alig várom este lefeküdjek, nemhogy menjek ide-oda(méghozza hétköznap suli időben, mikor másnap 7-től órám van).

egyik nap vissza hallottam, hogy azt mondta "p..csa vagyok és "elvagyok" a párommal" és egész este rólam beszélt, s monditt el mindennek...közben meg mi hivjuk szilveszterezni, megünnepeljük a szülinapját, együtt sörözünk hétvégenként, és olyankor jópofizik. Amikor meg kell a segitségem jó vagyok neki. Barátnő az ilyen? mit tegyek?

19. éves lány


2009. febr. 2. 15:11
 1/3 anonim válasza:
te is tudod a választ...nem barátnő...ilyet nem tenne egy igazi barát...kibeszél a hátad mögött?? ez nagyon nem szép tőle...beszéld meg vele h ez nagyon rosszul esik neked és h ezzel a viselkedéssel semmit sem fog megoldani, csak ront a helyzeten...ha megérti, akkor megérti, ha nem, nem... te mindig legyél vele jó fej, és ne add meg neki az esélyt h igaza legyen!
2009. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Háááát, nem úgy viselkedik, mint egy igazi barátnő.

Nincs más megoldás, tiszta vizet kell önteni a pohárba.Meg kell beszélni a dolgokat.Persze, ki tudja már, hogy ez hányadik "beszéljük meg a problémát" esetetek. Az igazság az, hogy nekem 2 nagyon jó barátnőm van, az egyik középiskolából, a másik fősuliból, és soha nem volt olyan szitunk, hogy ilyen nagy kibékülésekre lett volna szükség (még csak nem is veszekedtünk, nem sértődtünk meg soha egymásra). Pedig mindig voltak olyan periódusok, hogy hol az egyikünknek, hol a másikunknak volt komoly kapcsolata. Az igazi barátnők önzetlenül megértik a másikat, és belátják, hogy nem mindig lehet arra kényszeríteni a másikat, hogy válasszon közte és a fiúja között.

Persze az is fontos, hogy te is belásd, kell olyan szabadidő, amikor csak ti lányok vagytok együtt, és ezt a párdonak is meg kell értenie.

Arra viszont vigyázz, hogy a barátod miatt a barátnőidet ne hanyagold, mert sokan beleesnek ebbe a hibába. Aztán amikor a kapcsolatnak vége, akkor meg nehéz már a régi csajokat összeszedni, meg meg is lehet az utóhangja.

Ja és még valami. Hagyd, hogy a barátod is találkozzon (nélküled) a haverjaiddal. Csak a barátomat (aki már a fárjem) tudom idézni: "A Te barátaidnak, nem kell az én barátaimnak lenniük, és fordítva."


Remélem segítettem.

Üdv!

Egy 35 éves.... :)

2009. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat, az a helyzet hogy tényleg nemtudom hányadik "beszéljük meg újra", de én mindig megbocsájtok, ha látom rajta, hogy tényleg bánja, megbánta...

Néha szoktunk találkoztni csak úgy ketten is, beszélgetünk, minden...csak néha-néha ez előjön belőle.

Amúgy a párom havarjai és az én barátnőim ismerik egymást, úgyhogy itt nem igaz a párod(férjed) idézete, mivel nekünk egy baráti körünk lett lassan. Együtt szilveszterezünk nyaralunk stb:) és tényleg nagyon jóban voltunk ezért fájna ha össze kéne vesznünk, de mostanában ilyen, kibeszél a hátam mögött...

de beszélni fogok vele. Köszönöm a tanácsokat

2009. febr. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!