Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés? Többilent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítés? Többilent. Heeelp.

Figyelt kérdés
Az a gondom,hogy lent elég szőrös és se uszodába nem tudok így elmenni és nyáron se merek így mutatkozni:( nyáron gyantáztatom a bikinivonalat,ilyenkor meg borotva..de mindig kikandikál.. és undorító.. sőt nekem a bikinivonalnál ha leszedem mindig kipöttyösödik és az se szép..:S szeretnék szép,sima,szőrtelenmenteset..hogy tudnám megoldani?:/ éés még egy gondom lenne. a lábamat ilyenkor borotválom nyáron gyantáztatom de bnőm epillálja és az úgy egyszerübb nem kell érte fizetni és van is nekünk itthonn..de mindenkitől azt hallom h szörnyű és agyonbőgöm tőle magam. valami tipp hogy ne fájjon annyira?:S
2011. jan. 18. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
3 liter pálinka^^ belsőleg :D vagy puhítsd meg a bőröd előtte valami jó krémmel, vagy áztasd ki.
2011. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondják is, hogy a szépségért meg kell szenvedni. Na, az epilálás kb ilyen. Én epilálom még ott lent is, és hát nem akarom szépíteni a dolgot, fáj. rendesen tud fájni közben, de egy idő utána bőröd megszokja, és "csak" kellemetlen lesz. A második alkalomtól meg már kibírható, mivel hosszá szokik a bőr.

Akármivel szeded le a szőrt, utána vékony réteg testápoló vagy valami hidratáló krém, és utána hintőporozd be. Én mindig így csinálom, és nem pattogok ki. Ha a kisbabáknak jó, akkor nekünk is:) hajrá.

2011. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindig bekenem olajjal meg hintőporral de hiába..:S

Amúgy nekünk ilyen jégakkus epillátor van...az valamivel jobb?vagy ugyanolyan?:/

2011. jan. 18. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez a kipattogzás alkati kérdés? (Úgy értem túl érzékeny bőr, vagy tudja fene.) Valami szaki idetévedhetne!
2011. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, akinek érzékenyebb a bőre, annak hamarabb kipattog.

A hintőport - miután leszedted a szőrt - minden nap fürdés után használd, mert csak úgy eredményes. De előtte hidratáló krém mindig. Ne sajnáld a hintőport sem. Én jó sokat rászórok mindig.

A jégakkus nem tudom mitől jobb, nekem a régi van. Amúgy nem sokkal lehet jobb szerintem, végül is az is tőből kiszedi a szőrt.

2011. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a neogranormon jó a pöttyökre, most hallottam, szóval én is csak most fogom kipróbálni!
2011. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!