Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jo ötletetek elöjátéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Van jo ötletetek elöjátéknak?

Figyelt kérdés
Tudtok adni tanácsot milyen elöjátékot alkalmazzak ?Nemsokára eggyütt leszek a barátnömmel ö már több fiuval is volt én csak most elöször leszek egy lánnyal ,egyébként 20 on felüliek vagyunk .Ugy akarjuk hogy egy egész napot eggyütt akarunk lenni pl reggeltöl estig .Lányok irjatok mi a legjobb elöjáték nektek?
2011. jan. 18. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én nem szeretem a lacafacát :)
2011. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helló!

Szerintem ez egy tök jó ötlet. Ez attól függ, hogy hosszas előjátékot szeretnétek vagy rövidebbet. Példáúl szerintem vehettek testfestéket az elég jó hangulatot tud csinálni, vagy mondjuk egy nagyon jó társasjáték. Mi így szoktuk. Én díjaznám mindkettőt lány létemre, és ez nem a lacafacázásról szól szerintem. Íg yte is jobban el tudsz lazulni. Itt nézd meg szerintem, még ma is szállítanak. Mi is itt vettük.

[link]

Itt van testfesték is. :) Jó szórakozást és ügyesen :))

23/l

2011. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!