Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiu megtudja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu megtudja hogy tetszik egy csajnak, miert kezd bunkon viselkedni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezd el minden fiú bunkón viselkedni, csak aki eredendően bunkó.

De a lányok bunkóságnak látják, ha egy fiú zavarában nem tudja, hogy mit csináljon, az más kérdés, hogy van, amikor tényleg bunkók...

2009. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat tegyuk fel, nagyon reg ota jol egyezek egy sraccal, NAGYON jol, es aztan kialakul hogy nekem o mar tobb mint egy barat. Ami mellesleg az elejen forditva volt. Es elmondom neki, es mintha kihasznalna, hogy nekem o tetszik, de o nem akar semmit. Pl: "nem josz takarj be?"

De ez csak egy pelda, mindekozbe, tudja hogy nekem ez nem esik tul jol, mivel tudom, hogy o nem akar semmi komolyat.

Akkor meg minek csinalja ?

2009. febr. 2. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert még gyerek!Túl fiatal majd ha benő a feje lágya akkor nem így fog viselkedni!
2009. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy meggondolta magát(vagy csak flörtölt), de nem szeretne semmit, és így akar lerázni.
2009. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyik haverom 28 évesen is ezt csinálja. "kellesz, jaj de mégsem"

nem bunkóság, kezdeti zavar, ami már a fejében van, amit érez csak az agya mégsem akarja de a szive igen. kérdés meddig dudja enyomni a szivét az agyával.

2009. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki kezd el bunkón viselkedni, az értelmesebbje értékelni fogja. Aki meg bunkózik (tudom nem könnyű) azt meg felejtsd el.
2010. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!