Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt párkapcsolatom, ami miatt még nem is lennék annyira elkeseredve. Nehezen tetszik meg valaki, és ha megtetszik, akkor nagyon sokáig szenvedek miatta, mert eddig mindíg visszautasítottak. Létezik olyan ember, akit egyszerűen nem lehet szeretni? Senkinek sem kell?
2011. jan. 18. 14:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nincs, Kiszel Tündének is van párja...
2011. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
kérdés,lány vagy fiu vagy....mert : fiunál van,hogy senkinek sem kell, de lány akármilyen is,valaki csak megfogja dugni,ha más nem hát egy hasonlo ronda fiu
2011. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Okoska törp ***** válasza:
Nincs.
2011. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
talán azért nem kellesz senkinek, mert nem is "ajánlod fel magadat senkinek". Azt hiszik a többiek, hogy te nem akarsz magadnak senkit.
2011. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
tegyél be egy képet és megmondjuk
2011. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

jelen 22/L

de én már kezdek beletörődni

szóval már nem izgat ez a dolog

2011. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Gondolom,még nagyon fiatal vagy,de hidd el,mindenki talál társat magának(ha akar)
2011. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
a 22 éves lánynak: én megduglak ha gondolod ;) és jó pasi is vagyok ;)
2011. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan szinten vagy önbizalom hiányos, hogy ez már messziről árulkodik: én bizony senkinek nem kellek! Írhatnál többet is magadról: nemed, korod, ápoltságod, önbizalmad és általában az emberekhez való viszonyod a saját megítélésed szerint.
2011. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

én meg tökön rúgnálak ilyen kijelentéssel az tuti

22/L

2011. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!