Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki ezek szerint? Idősebb férfiak és nők, vélemény?

Figyelt kérdés

Gyakran mondja, hogy mennyire nőies vagyok és fantasztikus

csaj, kedves, okos, szép és ilyenek. Eddig egyszer csókolóztunk nagyon hosszan és közben szorosan megölelt. Sokszor ürügyek kapcsán keres e-mailban. És gyakran megnéz a közösségi oldalakon is és kommentel. Ezek szerint tetszem neki? Még annyit, hogy egyszer nagyon rossz kedve lett, amikor meglátott egy fiú haverommal.

Még nem vagyok elég tapasztalt, ezek alapján tetszhetek neki. Sokszor van olyan, hogy a lányok beképzelik, meg olyan is sokszor van, hogy a pasik hazudnak a "cél" érdekében. 7 hónapja tetszik nekem és én is neki, bár én nagyon bizalmatlan vagyok. Nem tudom elhinni, hogy miért tetszenék pont én neki? Annyi nálam szebb van...mondjuk nem vagyok csúnya, de akkor is.


2011. jan. 18. 14:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A férfiak vajon hazudnak ilyenekben?
2011. jan. 18. 14:41
 2/11 anonim válasza:
Jaj komolyan ne hülyéskedjél már, tetszel neki ilyen egyszerű. És miért ne tetszhetnél pont te neki pff. Most vagy megpróbálod vagy rágódhatsz ezen még fél évig. Nem értelek.
2011. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tetszel neki nyilván
2011. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ordít róla, hogy tetszel neki:D
2011. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy,és ő hány éves?
2011. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ugye olyan nem lehet, hogy mégsem tetszem neki és benéztem valamit?
2011. jan. 18. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen!Sok szerencsét!
2011. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem lehet nagy korkülönbség esetén,azért kérdeztem mennyi idősek vagytok
2011. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok ő 26
2011. jan. 18. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Hááát így már más a leányzó fekvése,azt hittem hogy sokkal idősebb vagy.
2011. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!