Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok se bomba nő, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok se bomba nő, de csúnya se. Miért nem találok magamnak normális pasit?

Figyelt kérdés
170 cm, kb. 56 kg, szőke haj, kék szem, sportos alkat, vidám és mások szerint jófej, megbízható és hűséges vagyok. Nincsenek rossz szokásaim, nincsenek káros szenvedélyeim, szeretem az állatokat, nem vagyok egy bulimániás, még sem találkozok egy rendes pasival sem. Aki első látásra rendesnek tűnik, vagy foglalt vagy egy barátnőm volt pasija vagy meleg. A többi rendes fiú miért "kerül el"?
2009. febr. 2. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nagyjából akkor lesz esélyed, ha majd megtanulod, hogy ne pasit keress - hanem társat. Fiút, férfit...
2009. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért érdekelne mennyi idős vagy :)
2009. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

akkor a pasi helyett társat keresek...most így jobb? a lényeg ugyanaz...

amúgy 19 leszek (1 éve nincs kapcsolatom)

2009. febr. 2. 20:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok magányos férfi van, csak nem veszed észre őket, ha "jelzéseket adsz" hogy tetszik neked akkor ő is remélhetőleg veszi majd a lapot. Az is fontos mennyit jársz társaságba. Otthon ülve nehéz társra lelni. Esetleg próbálkozz a netes társkeresővel, valami komolyabbal.
2009. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szia.szerintem mutass mások felé egy kicsivel több magabiztosságot-ez általában bejön a fiuknak.És járj társaságba,ne mindig ugyanarra a helyre.Ja,és kezdeményezz,hogy lássa a fiu,hogy probálkozhat.szerintem ez fontos :D
2009. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem sokat ülök itthon, naponta többször sétálok a kiskutyámmal, néhányan odajöttek, megsimogatták, és ennyi..mentek tovább. Szoktam eljárni társaságba, általában hétvégén, mikor nem kell tanulnom. A komoly társkeresőkkel az a bajom, hogy fizetősek, vagyis sok funkciót akkor használhatok ha sms-t küldök (ami kb. 500 ft), és ha nem találom meg azt akit keresek, akkor nem akarok erre pénzt kidobni...amúgy meg a társkeresőn sincsenek normális emberek..legalábbis én nem találkoztam még rendes pasival...
2009. febr. 2. 20:48
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
érdekes én meg normális lányt nem találok :D 21/F
2009. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ezzel Én is így vagyok, kedves kérdező! Szintén 18éves vagyok... engem sem találnak meg a normális pasik... eddig 2komoly kapcsolatom volt, 2x csesztek át... Pedig NEM érdemlem ezt!!!! :S


De majd csak eljön az Igazi! :) Én már nem is keresem:P

A legjobb dolgok váratlanul történnek! :)

2009. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ha egy ilyen tipúsú lányal találkoznék nem haboznék sokáig...17/f
2009. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a haverjaim szerint bármelyik ujjamra találhatnék magamnak párt, de nem találok :(
2009. febr. 2. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!