Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durva! Ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva! Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Volt 1 barátom, akivel titokban jártunk, kb 2 hónapig, de azóta már szakítottunk.

Pár napja regeltem egy társkereső oldalra, ahol írt nekem egy hapsi. Megnéztem és olyan ismerősnek tűnt. Eszembe jutott, hogy ez a fiú apja, aki most épp egy randit kért tőlem. De a férfinak van felesége családja. Szólnom kéne az exemnek?


2011. jan. 19. 14:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
21%
Ne martsd bele az orrod!valoszinuleg csak sexualis kapcsit akar a ferje, es ezzel mi a problema? Inkabb vegezd a magad dolgat!Koszi:*
2011. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mi a probléma? Az, hogy van felesége és egy 2 hónapos gyerekük..mi a probléma..
2011. jan. 19. 14:29
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem se avatkozz bele, még ha nem tartom helyesnek akkor sem. Csak bajt csinálhatsz neki is és megadnak is, mindenkinek.
2011. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lehet, hogy csak tesztel téged, vagy valami terve van veled.
2011. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
S akkor ? hat a felesege nem ad semmit es neki szuksege van a sexre...attol hogy a feleseg nem kivanja a sexxet meg a ferj kivanhassa! S igy megy dugni massal, de ez nem jelenti azt hogy elfogja hagyni oket! Vagy lehet hogy csak unatkozik...az en baratom is azert regizik a tarskereson mert unatkozik es nem azert hogy felredugjon...habar azse zavarna csak ne tudjam meg:P
2011. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Jó, de könyörgöm...családja van, akkor miért van fent egy ilyen oldalon?
2011. jan. 19. 14:32
 7/34 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem koptasd le és felejtsd el a dolgot nagyon gyorsan.Ne szólj senkinek.Így a legtisztább.
2011. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
55%
2 hónapig jártál egy 2 hónapos gyerekkel? Micsoda???
2011. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Ti nem vagytok komplettek, mi az, hogy nem zavarna, ha a barátod megcsalna? Csak én vagyok ilyen régimódi, hogy őszintén hűséges vagyok a barátomhoz? (bár most épp nincs)
2011. jan. 19. 14:34
 10/34 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, bármi lehet az oka. Ha érdekel, ismerkedj meg vele és kérdezd meg tőle....

De szerintem inkább felejtsd el ezt örökre és maradj csöndben.

2011. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!